روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 207
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,545
با تلاش و برنامه ریزی ، پیش به سوی توسعه فعالیت شرکت و افزایش توان تولیدی-صادراتی

آئین تجلیل از بازنشستگان شرکت ریخته گری ماشین سازی و پرداخت معوقه های آنان با حضور فرماندار تبریز و رئیس مجمع نمایندگان استان برگزار شد.
رحیم شهرتی فر با ابراز خوشنودی از پرداخت معوقه های کارکنان و بازنشستگان این شرکت ، از مدیریت و پرسنل مجموعه ی صنعتی ریخته گری خواست با تلاش و برنامه ریزی برای توسعه فعالیتهای شرکت و افزایش توان تولیدی-صادراتی گام بردارند.
فرماندار تبریز با اشاره به تصمیمات غلط گذشته در واگذاری شرکتها به افراد نالایق گفت : در برخی تصمیمات اگر دقت لازم صورت نگیرد می تواند به ورشکستگی شرکتهای تولیدی و صنعتی و بلاتکلیفی صدها نیروی کار منجر شود ؛ لذا در تعیین مدیران مجموعه علاوه بر بحثهای مالی ، توان اجرایی و آشنایی فرد به مسائل فنی آن مجموعه نیز باید لحاظ شود.
وی ویژگی مدیر خوب را استفاده بهینه از توان نیروی انسانی ، ایجاد انگیزه در آنان و بهره گیری از تکنولوژی مدرن در حوزه کاری خود عنوان داشت و افزود : خوشبختانه در حال حاضر مجموعه های صنعتی ما دارای پتانسیل بالایی ازلحاظ نیروی انسانی هستند و حضور مدیران خوب می تواند منجر به پیشرفتهای چشمگیر تولیدی و صنعتی شود.
شهرتی فر در پایان ضمن قدردانی ویژه از حمایتهای پوری حسینی مشاور وزیر و رئیس سازمان خصوصی سازی کشور ، بر لزوم تعیین تکلیف سریع دو شرکت ماشین سازی و ریخته گری ماشین سازی تاکید کرد.
در این مراسم یکی از بازنشستگان شرکت ریخته گری ماشین سازی به نمایندگی از سایرین پشت تریبون رفت و از حمایتهای چندین ساله ی فرماندار تبریز در پیگیری مشکلات برگزاری جلسات متعدد با مسئولین کشوری و تلاش برای تخصیص اعتبار پرداخت معوقه های کارکنان تقدیر کرد.
شایان ذکر است به دنبال بروز مشکلات عدیده ی اقتصادی در این دو شرکت ، فرماندار تبریز بصورت جدی پیگیر اوضاع بود و طی چند مرحله اقدام به مذاکره با رئیس سازمان خصوصی سازی کشور برای تخصیص اعتبار پرداخت معوقات پرسنل نمود که آخرین مورد آن تامین اعتبار تسویه حساب با بازنشستگان سالهای ۹۴ و ۹۵ این دو شرکت می باشد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز