روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 373
  • 849
  • 1,360,285
با تمام توان یار و همراه مردم در روستاها هستیم

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: از زمان اجرای قانون الحاق موادی به قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن تا پایان بهمن امسال ۲۱۸ هزار و ۸۶ جلد سند مالکیت در استان اهدا شده است.
حافظ باباپور، افزود: از این تعداد حدود ۱۹۸ هزار و ۸۵۸ جلد سند در روستاها و ۱۹ هزار و ۲۲۸ جلد سند در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت صادر شده است.
وی تاثیر اجرای طرح سنددار کردن مالکیت روستایی در سطح استان را مثبت ارزیابی و اظهار کرد: هویت بخشی به مالکیت خصوصی، کاهش مشکلات به ویژه برخوردها و اختلافات ملکی مربوط به اراضی، جذب تسهیلات مالی در روستاها و گسترش فیزیکی مبتنی بر برنامه‌ریزی از جمله تاثیرهای مثبت این طرح است.
باباپور، بهبود کیفیت مسکن روستایی، ارتقای جایگاه نهادهای محلی، تقویت و نظارت های دولت در مدیریت اراضی روستایی را از دیگر اثرهای مثبت طرح سنددار کردن مالکیت روستایی اعلام کرد.
وی یادآوری کرد: تلاش می شود تا با تمام توان یار و همراه مردم روستاها شد و برای عمران و آبادانی روستاها گام‌های موثر و اساسی برداشت و با خدمت بیشتر به محرومان و قشر ضعیف جامعه، ماندگاری روستائیان در روستاها را افزایش داد.طبق آیین نامه اجرای قانون الحاق موادی به قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن مصوب سال ۱۳۸۸، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با همکاری ادارات کل ثبت اسناد و املاک به خانه های مسکونی روستاییان سند مالکیت صادر می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز