روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 418
  • 874
  • 1,352,048
با تمـــرکز روی هدف‌مان کار را به بازی سوم می‌کشانیم

سرعتی زن تیم والیبال خاتم اردکان با اشاره به سرعت و سطح بالای بازی تیم بانک سرمایه، گفت‌: امیدوارم با صلاحدید کادر فنی به تیم ملی دعوت شوم.
به‌ گزارش ‌ایسنا، محمد حسن صنوبر، سرعتی زن تیم والیبال خاتم اردکان در پایان دیدار نخست مرحله پایانی لیگ برتر والیبال که با برتری سه بر دو تیم بانک سرمایه به پایان رسید، گفت‌: بازی واقعا در سطح بالایی بود و بازیکنان دو تیم نمایش قابل قبولی داشتند. واقعا تیم بانک سرمایه با کلاس بازی می‌کند و بازیکنانش در سطح بالایی هستند و سرعت بازی آنها فوق‌العاده‌ بالا است .
اگر تیمی بخواهد بانک سرمایه را شکست دهد باید روز بدون اشتباه و خوبش باشد.
او ادامه‌ داد: ما هم عالی بازی کردیم و رقابت تنگاتنگ و نفسگیری داشتیم. در زمین حریف بودیم و در لحظات حساس به اشتباه‌های فردی خودمان باختیم. به نظرم اگر یکسری از بازیکنان ما اگر به جای این که به تیم بانک سرمایه و اسامی آنها فکر می‌کنند می‌توانند به هدف و کار خودمان فکر کنند به نظرم نتیجه‌ به نفع خاتم اردکان تمام شد. پیروزی ما برابر بانک سرمایه غیر قابل باور نبود، اما والیبال مساوی ندارد و یک سرش باخت و یک سر دیگرش پیروزی است.
سرعتی ۲۱۰ سانتیمتری خاتم اردکان درباره تلاشش برای دعوت شدن به اردوی تیم‌ ‌ملی، اظهار کرد: در مورد این که چه افرادی به تیم‌ ‌ملی دعوت شوند تنها کارشناسان و سرمربی تیم‌ ‌ملی والیبال می‌توانند، نظر بدهند. خوشبختانه کولاکوویچ و بقیه دوستان در کادر فنی در خانه والیبال بودند و بازی را دیدند و اگر صلاح بدانند دعوتمان می‌کنند چرا که تصمیم نهایی با سرمربی تیم‌ ‌ملی است. هیچ کس بدش نمی آید پیراهن تیم‌ ‌ملی کشورش را بپوشد. در این که مدتی است به تیم‌ ‌ملی دعوت نمی شوم به دلیل آسیب‌دیدگی زانویی بود که در این دو سال مرا اذیت کرد، اما در حال‌ حاضر هیچ مشکلی ندارم. امیدوارم با صلاحدید کادر فنی به تیم‌ ‌ملی دعوت شوم.
حسن صنوبر در پایان درباره دیدار دور برگشت گفت‌: ما در مراحل قبلی برابر تیم‌های شهرداری تبریز و سایپا که در رده‌های دوم و سوم دور گروهی بودند در خانه و در برابر هواداران خونگرم و پر شورمان به راحتی پیروز شدیم. اگر در دیدار بعد در لحظات حساس تمرکزمان را حفظ کنیم و به هدفی که داریم فکر کنیم، می‌توانیم کار را به بازی سوم بکشانیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز