روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
با جبهه سکولار در داخل کشور مواجه هستیم

فرمانده سپاه عاشورا در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه جبهه سکولار و افرادی که به ظاهر دین دارند ولی در اصل اعتقادی به آن ندارند، با رفتار سازش‌کارانه و با حضور در صحنه‌های مختلف حاکمیتی اساس انقلاب را به خطر انداخته‌اند،گفت: بسیحیان نباید غافل از این موضوع باشند زیرا مقام معظم رهبری تاکید داشته‌اند که نخوابید وگرنه با لگد دشمن بیدار خواهید شد، از این رو حضور در صحنه و بصیرت‌افزایی لازمه این راه است.
سردار غلام عسگر کریمیان ابراز کرد: براساس معیارهای نظامی، باید ۱۱ نفر پشت جبهه تلاش کند تا یک سرباز در جبهه موفق باشد، جبهه ما نیاز به پشتیبانی دارد که با حضور در عرصه‌های مختلف محقق می‌شود.
کریمیان بیان کرد: دشمن تلاش می‌کند این پشتیبانی را تضعیف کند ولی ما با آگاهی تمام، درایت و روشنگری در صحنه‌ها حاضر می‌شویم و اگر انقلاب در مقابل توطئه‌های چهار دهه مقاومت کرده، به همین دلیل است.
وی با یادآوری اینکه بعد از نابودی دشمن، در فتنه ۸۸ آنها تلاش کردند تا بتوانند کاری برای جبران شکست بکنند، تصریح کرد: دشمن انشقاق ملی را با تجزیه‌طلبی، تحریم‌های اقتصادی، وارد کردن افکار انحرافی و نبرد نرم امتحان کرده بود ولی با شکست روبه رو شد.
کریمیان افزود: اندیشمندان و تئوریسین‌های آمریکایی و غربی حتی راهکار نیز ارائه دادند که آن راهکارها تقویت راهکار دیپلماتیک و تشدید تحریم‌ها اقتصادی علیه ایران بود و این سناریویی بود که ۵+۱ دنبال کرد.
فرمانده سپاه عاشورا اذعان داشت: رمز بقا و تداوم انقلاب، حسینی و عاشورایی بودن انقلاب است و فرهنگ علوی روز به روز همانند ستاره می‌درخشد و شعار اساسی امام حسین(ع) در عرصه کربلا در مقابله با یزیدیان که هیهات من الذله است، امروز شعار ماست که با آن پیش خواهیم رفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز