روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 401
  • 721
  • 1,335,323
با حذف نفت سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان به تراکتورسازی می‌رسد !

سهمیه ی ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲+۲ است که با این شرایط قهرمان لیگ برتر و قهرمان جام حذفی یعنی پرسپولیس و نفت تهران به طور مستقیم در لیگ قهرمانان آسیا حاضر خواهند شد و تیم های استقلال و تراکتورسازی هم در مرحله پلی آف این بازی ها به مصاف حریفان می روند.

اما در صورت حذف نفت تهران به این خاطر که برای دریافت مجوز حرفه ای اقدام نکرده تیم ذوب آهن هم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست خواهد آورد.
چه تیمی جانشین نفت تهران خواهد شد؟ یعنی سهمیه مستقیم حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست خواهد آورد؟ به این خاطر که نفت تهران قهرمان جام حذفی شده است.
یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال در این باره به خبرنگارمان گفت:« اگر تراکتورسازی در لیگ برتر سهمیه ی حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست نمی آورد طبیعتا الان و با توجه به حذف نفت تهران به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی می شد. اما این تیم چون در لیگ برتر سهمیه به دست آورده ذوب آهن هم به این جمع اضافه می شود. طبیعتا تیم راه یافته به فینال بازی های جام حذفی جانشین نفت تهران می شود و سهمیه مستقیم حضور در لیگ قهرمانان را به دست می آورد و ذوب آهن هم در مرحله پلی آف حاضر می شود. بدین ترتیب تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی سهمیه مستقیم فوتبال ایران در لیگ قهرمانان خواهند بود و تیم های استقلال و ذوب آهن هم در مرحله ی پلی آف حاضر می شوند.اما در صورت حذف نفت تهران به این خاطر که برای دریافت مجوز حرفه ای اقدام نکرده تیم ذوب آهن هم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست خواهد آورد.
چه تیمی جانشین نفت تهران خواهد شد؟ یعنی سهمیه مستقیم حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست خواهد آورد؟ به این خاطر که نفت تهران قهرمان جام حذفی شده است.
یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال در این باره به خبرنگارمان گفت:« اگر تراکتورسازی در لیگ برتر سهمیه ی حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست نمی آورد طبیعتا الان و با توجه به حذف نفت تهران به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی می شد. اما این تیم چون در لیگ برتر سهمیه به دست آورده ذوب آهن هم به این جمع اضافه می شود. طبیعتا تیم راه یافته به فینال بازی های جام حذفی جانشین نفت تهران می شود و سهمیه مستقیم حضور در لیگ قهرمانان را به دست می آورد و ذوب آهن هم در مرحله پلی آف حاضر می شود. بدین ترتیب تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی سهمیه مستقیم فوتبال ایران در لیگ قهرمانان خواهند بود و تیم های استقلال و ذوب آهن هم در مرحله ی پلی آف حاضر می شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز