روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 1,629
  • 1,097
  • 1,390,794
با دوقطبی انقلابی‌گری و اشرافی‌گری باید مبارزه شود

با دوقطبی انقلابی‌گری و اشرافی‌گری باید مبارزه شود

فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد: یک نوع دو قطبی وجود دارد که آن هم دوقطبی انقلابی و ضدانقلابی است و افزون بر آن امروزه یکی از دوقطبی‌های دیگر، دوقطبی انقلابی‌گری و اشرافی‌گری است که باید با آن مبارزه‌ی جدی شود.
سردار غلام عسگر کریمیان در مراسم اختتامیه‌ی هشتمین بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه (س) در تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: منظور از مردم سالاری دینی صرفاً شرکت در انتخابات و حضور در پای صندوق‌های رأی نیست بلکه منظور حکومت مردم بر مردم است.
وی افزود: مسئولان نیز باید در این راستا ساز و کار لازم را فراهم کند تا مردم‌سالاری دینی تحقق یافته و تصمیم گیرندگان نهایی، مردم باشند.
وی تأکید کرد: با استفاده از این راهکار و با پیروی از مثلث مقدس بنیانگذار کبیر انقلاب، رهبر معظم انقلاب و قرآن کریم می‌توان در همه‌ی عرصه‌ها اعم از نهضت نرم ‌افزاری، دفاعی و اقتصاد مقاومتی موفق شد.
سردار کریمیان با اشاره به بیانات رهبری، گفت: هر جا که به توصیه‌های گرانقدر امام (ره) و رهبری گوش جان سپردیم، موفقیت‌مان تضمین شد و هرگاه نیز خلاف آن عمل کردیم، نتیجه‌ی آن را مشاهده کردیم.
وی عنوان کرد: بسیج حرکتی احساسی محسوب نمی‌شود و اگر عده‌ای در زمان جنگ و تحت تاثیر احساسات بسیج شده و سپس جناح خاصی را در پیش گرفتند، بسیجی نیستند و بسیجی بدنه‌ی فعال ملت و جدا از هر جناحی است.
فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه بسیج به بصیرت متکی است گفت: بسیج در نظامی‌گری خلاصه نمی‌شود و بسیج با هدف حفظ انقلاب در تمامی عرصه‌ها در جنگ سیاسی، نظامی و جنگ نرم خدمت رسانی کرده است.
وی تاکید کرد: اشراف اطلاعاتی در میان مردم جز با حضور بسیج امکان پذیر نیست و ضروری است تا در راستای هم‌افزایی لایه‌های مختلف بسیج، افزایش روحیه‌ی ایثار و شهادت در میان مردم و پیاده‌سازی مدل بسیج تلاش شود.
وی خاطر نشان کرد: همانطور که امروزه شاهد آن هستیم، مدل بسیج کشور ما الگوی سایر کشورهای درگیر جنگ قرار گرفته است و اگر زمانی عراقی‌ها تحت فشار صدام به مخالفت با ایرانیان بر می‌خواستند، امروزه خود را فرزندان خمینی خوانده و با پیروی از الگوی بسیج در کشور ما، به مبارزه با تکفیری‌ها می‌پردازند.
سردار کریمیان بر لزوم تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورزی و حرکت بر مبنای برآوردهای دقیق توسط بسیج تاکید کرد و گفت: با عبرت از گذشته و برنامه‌ریزی برای آینده، می‌توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.
وی یادآور شد: قدرت بازدارندگی کشور ما بر همگان اثبات شده است و حضور رهبری مقتدر و فرزانه نیز امنیت حاکم بر کشور را دوچندان تضمین می‌کند.
وی افزود: بالا رفتن توان اقتصادی، سیاسی و تسلیهاتی در کشور، تولید قدرت کرده و ترس دشمنان ما نیز از این ناشی می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز