روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۲۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 205
  • 416
  • 1,296,596
با روحیه جهادی در عرصه های سازندگی حاضر می شویم

بابک شریفی در نشست روشنگری که به مناسبت هفته بسیج در حسینیه شهید جاوید سازمان عمران تشکیل گردیده بود با ستودن روحیه جهادی و تلاش شبانه روزی کارکنان این سازمان گفت ؛ امروز ما باید بیشتر از هر دورانی با روحیه جهادی در عرصه های عمران و سازندگی حضور پیدا کنیم. ایشان با تبیین دو شاخصه پاکدستی و تلاش بسیجی وار افزود ؛ جوانان بسیجی این مرز و بوم و به تبع آن مهندسان و کارکنان بسیجی سازمان در کنار پیشکسوتان و کارکشته های سازمان حلقه محکمی را تشکیل داده اند که با تکیه بر علم روز و تجربه چندین ساله میتوانند جایگاه سازمان را ارتقاء و سبب بهبود بیش از پیش سطح کمی و کیفی پروژه های عمرانی شهر باشند.
وی در ادامه با تبریک هفته بسیج و وحدت تقارن این دو هفته پر خیر و برکت را به فال نیک گرفته و افزود : از هیچ تلاشی برای افزایش سطح رضایتمندی همشهریان فروگذار نبوده و قطعا همکاران عزیز در این مسیر و حرکت پر سرعت قطار سازندگی عقب نمی مانند و شبانه روز تلاش خواهند کرد چه از بعد ادامه نهضت آسفالت و چه سایر پروژه های اجرایی و مطالعاتی بعنوان بازوی توانمند و متخصص شهرداری کلانشهر تبریز در عمل سطح تخصص و توان اجرایی سازمان را به منصه ظهور برسانند.
بابک شریفی در پایان از زحمات تمامی مدیران و معاونین سازمان قدردانی کرده و گفت : سطح تلاش ما در سازمان عمران بایستی نسبت به گذشته چند برابر بوده و هر واحدی در سازمان باید در ارزیابی که از عملکردشان بصورت ماهانه انجام خواهد گرفت نمره مطلوب و قابل قبولی بگیرند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز