روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 940
  • 857
  • 1,394,233
با قهرمانی در آسیا مزد زحمات‌مان را گرفتیم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران با ابراز رضایت از نتایج شاگردانش در رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: با قهرمانی زودهنگام در این رقابت‌ها توانستیم مزد زحمات‌مان را بگیریم.
حمید باوفا، درباره قهرمانی زودهنگام فرنگی‌کاران جوان ایران در آسیا اظهار کرد: مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود و فشردگی رقابت‌ها بین ۴ یا ۵ تیم بود که رقابت نزدیکی با هم داشتند تا جاییکه اگر هر تیمی در یکی دو وزن نتیجه بدی می‌گرفت از دور خارج می‌شد اما خوشحالم که فرنگی‌کاران ما مسلط و باتجربه کشتی‌ گرفتند و در نهایت قهرمان آسیا شدند.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان با تاکید بر عملکرد خوب فرنگی‌کاران جوان ایران گفت: کشتی‌گیران تیم ملی برنامه‌های کادر فنی را به خوبی بر روی تشک پیاده کردند. نتایج فرنگی‌کاران تیم ملی عالی بود و از عملکرد آن‌ها راضی هستم. از این که توانستیم مزد زحمات‌مان را بگیریم خوشحالم و به همه کشتی‌گیران و کادر فنی و مسوولان فدراسیون خسته نباشید می‌گویم. این موفقیت را به جامعه کشتی کشور و مردم عزیزمان نیز تبریک عرض می‌کنم.
او درباره سطح کیفی این رقابت‌ها نیز خاطرنشان کرد: سطح مسابقات خیلی خوب بود. تیم‌های قزاقستان، قرقیزستان، ازبکستان مثل همیشه با ترکیبی خوب پا به این رقابت‌ها گذاشتند و علاوه بر آن کشورهای کره جنوبی، ترکمنستان و هند نیز با تک ستاره‌های خود حرف‌های زیادی برای گفتن داشتند.تیم ما تیمی آماده بود و توانستیم نتایج قابل قبولی بگیریم. هر چند توانایی کشتی فرنگی ما بیش از این‌هاست و بچه‌ها باید به خودباوری بیش‌تری برسند تا این نتایج را در مسابقات جهانی نیز تکرار کنند.
باوفا درباره ارزیابی خود از نحوه داوری مسابقات نیز خاطرنشان کرد: با توجه به سیاست‌هایی که فدراسیون کشتی داشته و ما در آسیا و اتحادیه جهانی کرسی‌های مهمی را به دست آورده‌ایم، کمک زیادی به کشتی ایران در مسابقات خواهد کرد به این معنا که دیگر حق کشتی‌گیران ایرانی به راحتی خورده نمی‌شود. حضور بنی‌تمیم به عنوان دبیرکل کنفدراسیون آسیا در کنار تیم نیز خیلی به ما کمک کرد و باعث شد با آرامش بیش‌تری کار کنیم. البته بچه‌های ما بسیار خوب ظاهر شدند و اصلا نگذاشتند کار به داوری بکشد.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در پایان گفت: از حمید بنی‌تمیم، نایب رییس فدراسیون کشتی و دبیرکل کنفدراسیون کشتی آسیا که در این مسابقات در کنار ما حضور داشت و حسن بابک، مدیر تیم‌های ملی و تمامی اعضای کادر فنی تیم ملی که زحمات زیادی را کشیدند نیز صمیمانه تشکر می‌کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز