روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 643
  • 884
  • 1,046,888
با مدیریت صحیح توانسته ایم آمارحوادث وتلفات جانی را نزدیک به صفر برسانیم

ایجاد هماهنگی لازم و تعامل معاونین عمران ومعاونین حمل ونقل وترافیک درجهت بهینه سازی عملکرد از جمله اهداف مهم مجموعه حمل ونقل وخانواده بزرگ شهرداری تبریز است .
به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز ، جلسه مشترک معاونین عمرانی ومعاونین حمل ونقل مناطق دهگانه شهرداری تبریز به میزبانی معاونت حمل ونقل در محل سالن جلسه این معاونت برگزار شد .
معاون حمل ونقل شهرداردراین جلسه گفت : در صورت تعریف جایگاه واقعی هر یک از معاونین در شهرداری ، شاهد تحولات بیشتری در امورات مختلف این مجموعه شهرداری در همه ابعاد خواهیم بود، چراکه آثار همه اقدامات موفق و ناموفق هر یک از افراد در هر منطقه ای از شهر به کل مناطق شهر تسری می یابد، بنابراین همکاری نزدیک کلیه کارکنان مناطق اعم از معاونین حمل ونقل ومعاونین عمرانی می تواند به بهبود هرچه بیشتر روند کارها کمک کند.
مهدی یوسفی تاکید کرد : متأسفانه عدم تعامل در همکاری‌های میان بخشی در مجموعه حمل ونقل ومجموعه عمران می تواند تأثیرات منفی بسیاری در شهر به خصوص حوزه ترافیک شهر داشته باشد که امیدوارم ماحصل این جلسات به رفع وحل این مسئله منجر شود .وی در ادامه گفت : انتظار دارم شهرداران ومعاونین عمران مناطق به کمیته های فنی ،سامانه هوشمند ، کارشناسی و…دعوت شوند تا در جریان نحوه تصمیم گیری وتصویب واجرای طرح ها ترافیکی از ابتدا ودرنهایت طرح وتصویب در شورای ترافیک استان آشنا شوند که مطمئنا این روند می تواند در بهبود عملکرد مجموعه موثر باشد .
معاون حمل ونقل تصریح کرد : خوشبختانه با مدیریت صحیح توانسته ایم ۴۶ در صد کاهش آمار حوادث وتلفات جانی در مقایسه با شش ماهه اول سال جاری با شش ماهه اول سال گذشته داشته باشیم که امیدوارم بتوانیم این آمار را نزدیک به صفر برسانیم .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز