روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
با مفسدان اقتصادی دانه درشت مبارزه می‌کنیم

سردار خرم گفت: سپاه مبارزه با مفسدان اقتصادی دانه درشت را در اولویت کاری خود قرار داده و در این خصوص با مراجع قضایی و انتظامی همکاری می‌کند.
سردار عابدین خرم در گفت‌وگو با خبرنگار ان با اشاره به بیانات رهبر انقلاب درخصوص عدالت اجتماعی، ابراز داشت: برقراری عدالت اجتماعی یکی از آرمان‌های انقلاب است و با رسیدن به آن فاصله داریم اما از تلاش برای تحقق آن خسته نشده‌ایم.
وی خاطرنشان ساخت: علی‌رغم تمام مشکلات و ضعف‌هایی که وجود دارد، انقلاب اسلامی ایران برای تحقق عدالت کارهای بسیاری کرده است و وضعیت کنونی کشور با دوران رژیم پهلوی قابل قیاس نیست.
فرمانده سپاه عاشورا در پاسخ به این سوال که مسئول بروز بی‌عدالتی در کشور کیست، توضیح داد: کسانی موجب بی‌عدالتی، افزایش فاصله طبقاتی و فقر شدند که دچار اشرافی‌گری و تکثر مال گردیدند، این موضوع برای نظامی که بر مبنای عدالت اجتماعی ایجاد شده یک آفت است.
وی وجود موانع و محدودیت‌ها را عامل عدم برخورد سپاه پاسداران با مفاسد اقتصادی خرد دانست و تاکید کرد: برای مبارزه با فساد دستگاه‌هالی مختلفی وجود دارند که وظایف‌شان را انجام می‌دهند اما سپاه عاشورا نیز در این راستا حدالامکان مبارزه با دانه درشت‌ها را در دستور کار خود قرار داده است.
سردار خرم در واکنش به گلایه‌ فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های علمی‌ کاربردی از عدم پذیرش مدرک‌شان در سپاه پاسداران جهت استخدام، یادآور شد: در حال حاضر مدرک این افراد برای پذیرش افسری مورد وثوق نیست اما آنان می‌توانند برای درجه‌داری وارد سپاه شوند و در این خصوص مانعی وجود ندارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز