روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 596
  • 749
  • 1,337,081
با ناداوری مدال «یونیورسیاد» را از ما گرفتند

ملی پوش تالو معتقد است با ناداوری مدال دانشجویان جهان از نمایندگان فرم چانگ چوان ایران گرفته شده است.
در ادامه بازیهای دانشجویان جهان و در مسابقات ووشوی تالو سید سامان احمدی در فرم چانگ چوان به همراه ۱۵ نفر دیگر به اجرای نمایش پرداخت که با امتیاز ۹٫۰۵ به کار خود پایان داد و در نهایت نهم شد.
احمدی در مورد مسابقات یونیورسیاد و عنوانی که به دست آورد گفت: سطح مسابقات که خیلی بالا بود و تمام رقبای شرقی حضور داشتند. چین قدرت اول ووشو از رقیبان من بود. من فرم خود را خیلی پرقدرت اجرا کردم و امتیازی که از لحاظ کیفیت به من دادند دومی بود و در واقع باید پس از چین دوم می شدم اما با ناداوری یک سری خطا به من دادند که هر چه با مربی چک می کنیم هیچ خطایی نمی بینیم. به هر حال قدرتش را دارند و این کار را با من کردند.
ملی پوش فرم چانگ چوان همچنین گفت: به هر حال پس از چین باید تایوان میزبان و همچنین روسیه که سرداور مسابقات روسی است مدال می گرفتند و ایران را در هر دو فرم مردان و زنان هفتم کردند. مسلما هم من و هم خانم رجبی باید روی سکو می رفتیم و پس از اعلام امتیاز شوکه شدیم. با ناداوری مدال ما را گرفتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز