روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 272
  • 814
  • 1,336,008
بخشش جوان افغانی

پسر جوان افغان که با همدستی دوستش در یک خانه فساد مرد جوانی را کشته و زنی را بشدت مجروح کرده بود از قصاص رهایی یافت و به ۲ سال زندان محکوم شد.
این جوان در آخرین دفاع به دادرسان دادگاه گفت: «وقتی متوجه شدم آن زن ومرد دوستانم را به فساد کشانده‌اند نقشه قتل‌شان را کشیدم…»
رسیدگی به این جنایت از پنجم مهرسال ۹۴، در پی قتل مرموز مرد جوانی در خیابان جیحون تهران آغاز شد. بازپرس کشیک قتل و مأموران پلیس وقتی به صحنه قتل رسیدند با پیکرهای خونین زن و مردی روبه‌رو شدند و بلافاصله هر دو را به بیمارستان انتقال دادند که مرد جوان جان باخت اما زن مجروح از مرگ جان به در برد. تنها سرنخی که پلیس توانست در صحنه جنایت پیدا کند گوشی تلفن همراه متعلق به قاتل بود که پس از ۷ ماه جست و جو صاحب تلفن همراه که یک پسر افغان به نام «ولی» ۲۲ ساله بود، دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد. محاکمه این قاتل این هفته در شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران برگزار شد؛ در ابتدای جلسه نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند و آنگاه اولیای دم درخواست قصاص متهم را مطرح کردند، سپس جمیله-زن نجات یافته- که در جلسه دادگاه حضور داشت به طرح شکایت از جوان افغان پرداخت که در ادامه دادرسی این جوان پای میز محاکمه ایستاد تا به سؤالات رئیس دادگاه پاسخ دهد.
چه شد که تصمیم گرفتی زن و مرد را به قتل برسانی؟
چند وقتی بود که می‌دیدم دوستانم به خانه این زن و مرد شیطان صفت می‌روند. بعد فهمیدم آنجا خانه فساد بود برای همین تصمیم گرفتم آنها را بکشم. به آن خانه رفتم و به‌عنوان مشتری ۵۰ هزار تومان دادم و وارد اتاق شدم که دیدم زن نیمه عریان نشسته است، اما از او فاصله گرفتم و خیلی زود بیرون رفتم و خودم را به کرج رساندم. بعد هم چکشی خریدم و این بار با دوستم به آن خانه رفتیم. وقتی داخل اتاق شدم با چکش چند ضربه به سر زن زدم و از اتاق بیرون آمدم. بعد هم با همان چکش ضربه‌هایی به سر مرد زدم و با دوستم از آن خانه بیرون آمدیم. من به افغانستان رفتم و ازدواج کردم، اما وقتی با زنم بعد از هفت ماه وارد ایران شدیم پلیس مرا دستگیر کرد و همسرم که از این اتفاق ترسیده بود فرزندم را سقط کرد.
چرا سعی نکردی به پلیس خبر بدهی و خودت وارد ماجرا شدی؟
نمی‌دانم. آنقدر ناراحت و عصبانی بودم و خونم به جوش آمده بود که تصمیم گرفتم خودم این کار را انجام بدهم. آنها مهدورالدم بودند.
از اینکه این مرد را کشته‌ای پشیمان هستی؟
از اینکه صبر نکردم و به پلیس خبر ندادم و خودم مستقیم وارد شدم پشیمانم،اما از اینکه یک موجود شیطان صفت را ازبین بردم اصلاً پشیمان نیستم.پس از اظهارات متهم، زن نجات یافته به قضات گفت: من شوهر و یک پسر ۱۸ ساله دارم.من اشتباهم را می‌پذیرم و قبول دارم که آن روز این پسر جوان وارد اتاق شد و با من رابطه برقرار نکرد و چند ضربه به سرم زد…مرد کشته شده هم یکی از دوستان تلگرامی‌ام بود و باهم در کار فحشا بودیم… شوهرم نمی‌دانست که من چه کاری انجام می‌دهم او فکر می‌کرد من پرستار یک پیرمرد و پیرزن هستم!
در پایان جلسه دادگاه قضات پس از مشورت، جوان افغان را از اتهام قتل عمد تبرئه کردند و او را مستحق دو سال حبس دانستند. همچنین زن جوان نیز به اتهام روابط نامشروع و فساد اخلاقی با حکم قضات بازداشت شد تا درباره اتهامش تحقیق صورت گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز