روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 158
  • 700
  • 1,332,098
بخشش پدر از سوی ۲ دخترش

مردی که همسرش را خفه کرده بود، از سوی دو دخترش بخشیده شد.
سعید ظهر ۲۷ اردیبهشت امسال طی درگیری با همسر میانسالش، او را با طناب در خانه‌شان در محله مسعودیه به قتل رساند.
متهم با دستور قاضی محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران بازداشت شد و مورد تحقیق قرار گرفت.
عامل جنایت در جریان تحقیقات به افسر تحقیق گفت: ده سال است که به شیشه معتاد هستم. مدتی بود احساس می‌کردم همسرم در شکم من دستگاه ردیاب کار گذاشته که همین باعث می‌شود هر کاری را که انجام می‌دهم، بفهمد. او مرا زیر نظر گرفته بود. چون نتوانستم دستگاه را خارج کنم، همسرم را کشتم تا دستگاه از کار بیفتد و حالم بهتر شود.
با توجه به اظهارات این مرد، او به پزشکی قانونی منتقل شد که کارشناسان نظر دادند او دچار ناراحتی روحی است و باید مدتی در بیمارستان روانپزشکی رازی بستری شود.
تحقیقات دراین باره ادامه داشت تا این‌که دو دختر ۱۳ و ۱۸ ساله متهم به قتل با حضوردر شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، پدر خود را بخشیدند. آنها به قاضی پرونده گفتند، مادرمان فوت شده و داغ او را در دل داریم. پدرمان نیز حال روحی مناسبی ندارد. می‌خواهیم پدرمان را ببخشیم نمی‌خواهیم او قصاص شود.
این درحالی بود که متهم پرونده به بازپرس جنایی گفت: باورم نمی‌شود دخترانم مرا بخشیده‌‌اند. در زمانی که در بیمارستان بستری شدم، سر و صدایی که در ذهنم احساس می‌کردم، کمتر شده است. انگار فعالیت دستگاه ردیاب در بدنم خاموش شده است. اگر مرا عمل کنند این دستگاه را می‌توانند از بدنم خارج کنند. نمی‌دانم کی حالم روحی‌ام خوب می‌شود تا دوباره کنار دخترانم باشم.
مرد همسرکش با دستور قضایی دوباره در بیمارستان روانپزشکی رازی بستری شد. درحالی که دو دختر متهم، او را بخشیده‌اند، اما هنوز پدر مقتول دامادش را نبخشیده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز