بخشودگی‌های عوارض شهرداری تبریز فقط تا پایان سال ۹۶

قائم مقام شهردار تبریز از مجموعه بخشودگی های عوارضی شهرداری تبریز تا پایان سال ۹۶ خبرداد.
به گزارش شهریار، رسول موسایی با اعلام این خبر افزود: شهروندان تبریزی جهت برخورداری از بخشودگی های ویژه ایام جشن انقلاب تنها تا ۲۹ بهمن ماه فرصت دارند اقدام کنند و شهروندانی که پس از این فرصت و تا پایان سال ۹۶ اقدام کنند از کاهش ۲۰ درصدی مبنای محاسبه عوارض بهره مند خواهند شد.
وی ادامه داد: به منظور ایجاد رغبت و انگیزه برای اخذ پروانه ساختمانی در جهت نوسازی و بهسازی شهری و همچنین در راستای اعمال سیاست های تشویقی شهرداری برای وصول مطالبات و عوارض قانونی خود، علاوه بر کاهش ۲۰ درصدی مبنای محاسبه عوارض که برای سه ماهه چهارم سال در نظر گرفته شده بود ۱۰ درصد نیز به میمنت ایام ا… دهه فجر از ۱۲ بهمن ماه لغایت ۲۹ بهمن ماه سال جاری اعمال شد.
موسایی با اشاره به اینکه سال ۹۶ آخرین فرصت بهره‌مندی از تخفیف عوارض است یادآورشد: کاهش ۲۰ درصدی مبنای محاسبه عوارض تنها محدود به سال ۹۶ است، چرا که بر اساس مصوبه شواری اسلامی شهر، در لایحه تعرفه عوارض محلی بودجه سال ۹۷ تخفیف لحاظ نشد و در نتیجه سال آینده فرصت بخشودگی عوارض نخواهد بود.
قائم مقام شهردار تبریز همچنین از بخشودگی کلیه جرایم عوارض خودرو در تبریز تا پایان سال ۱۳۹۶ خبرداد.
موسایی اظهارکرد: در صورت پرداخت نقدی عوارض خودرو، کلیه جرایم دیرکرد عوارض خودرو در تبریز بخشیده می شود.
وی یادآورشد: بخشودگی جرایم عوارض خودرو تبریز بر اساس اختیارات شهردار تبریز صورت گرفته است.
وی با اشاره به شرایط پرداخت عوارض خودرو متذکرشد: شهروندان می توانند با حضور در تمامی دفاتر پیشخوان، بازار روز تبریز، ساختمان شماره ۲ شهرداری، و مراکز شماره ۱، ۴ و ۵ معاینه فنی خودرو نسبت به پرداخت عوارض خودرو اقدام کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از