روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 782
  • 889
  • 993,813
بخش ناچیزی از بودجه کشور صرف پروژه های عمرانی می شود

یعقوب شیویاری، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران بابیان اینکه شهرستان میانه از نظر راه های مواصلاتی مشکلات بسیار زیادی را تحمل می کند، اظهار داشت: علی رغم تلاش ها و زحماتی که برای توسعه زیرساخت های شهرستان میانه کشیده شده اما باید قبول کنیم که از لحاظ راه مظلوم واقع شده است.
وی افزود: جاده میانه – تبریز یکی از حادثه خیر ترین محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی است و روزی نیست که در آن شاهد حوادث ناگوار رانندگی نباشیم شاید در دهه های گذشته برای ساخت آن زحمات زیادی کشیده اند اما حال همین جاده امنیت جانی و مالی مردم را تهدید می کند.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت شهرستان میانه، راه دسترسی مناسب جزو اولویت های ماست به طوری که نمایندگان پیش از بنده و بنده پیگیر مطالبات مردم میانه در حوزه راه بوده ام.
شیویاری با تاکید بر اینکه جاده های میانه – هشترود و میانه – سرچم نمی تواند امنیت جانی مردم را تضمین کند به طوری که اکثر مردم از این جاده ها تردد می کنند و هر روز شاهد حوادث رانندگی در این جاده ها هستیم، گفت: برخی از جاده های شهرستان میانه با آن که فرعی به حساب می آیند ولی در اصل جاده های بین استانی هستند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه اعتبارات و بودجه کشور متناسب با نیازها و مشکلات مردم نیست، گفت: متاسفانه بخش عمده بودجه کشور صرف هزینه های جاری می شود و عملاً می بینیم که اعتبار ناچیزی برای پروژه های عمرانی باقی می ماند.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وقتی بنده پیگیری اصلاح وضعیت جاده های شهرستان میانه هستیم اصلاً جنبه تبلیغاتی ندارد بلکه پیگیری مطالبات به حق مردم جزو وظایف هر نماینده مجلس است و اصلاً نمی توانم تحمل کنم به خاطر کم کاری مدیر یا مسئولی مردم نسبت به نظام بدبین شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز