روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 611
  • 749
  • 1,337,096
بخش ویژه تبریز ۲۰۱۸ در نمایشگاه ملی صنایع دستی کشور

مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی گفت: بیست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور بخش‌های ویژه شامل حصیربافی کاروان پیوند، روستاهای هدف، خانه ایرانی، فضای آموزشی برای کودکان، تبریز ۲۰۱۸ و شهر جهانی یزد برگزار می‌شود.
پویا محمودیان – مدیرکل دفتر صادرات این معاونت – درباره اتفاقات جانبی و ویژه بیست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی، اظهار کرد: این نمایشگاه از اول تا هفتم شهریورماه در حالی برگزار می‌شود که بخش‌های ویژه‌ای برای توسعه و ترویج هرچه بیشتر صنایع دستی برای آن در نظر گرفته شده است. یکی از این اتفاقات، تبریز ۲۰۱۸ است که به‌صورت جداگانه در ارتباط با گردشگری و توانمندی‌های تبریز، خود را در نمایشگاه ملی صنایع دستی معرفی می‌کند.
او ادامه داد: غرفه‌های ویژه‌ای نیز برای بخش‌های مختلف در نظر گرفته شده است که می‌توان به ۱۹۰ مترمربع فضای رایگان اختصاصی برای استان‌های محروم، ۱۰۰ مترمربع فضای اختصاصی حصیربافی برای هشت استان کشور، ۱۰۰ مترمربع فضای اختصاصی برای ۷۷ روستای هدف، ۷۲ مترمربع فضای اختصاصی برای تبریز ۲۰۱۸ و شهر جهانی یزد با هدف معرفی قابلیت و توانمندی این دو استان، ۱۰۰ مترمربع فضای اختصاصی خانه ایرانی، ۳۰ مترمربع فضای اختصاصی برای آموزش کودکان و چادرهای عشایری اشاره کرد.
محمودیان بیان کرد: در این نمایشگاه، فضایی برای برخی صادرکنندگان و شرکت‌های صادرکننده و همچنین برای افرادی که بسته‌بندی ویژه دارند و مورد تایید معاونت هستند با تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است.
بیست‌وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی از اول تا هفتم شهریورماه در سالن‌های شماره ۸، ۹ و سری ۲۵ (A.B.C) محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به تعداد ۴۲۵ غرفه (با متراژهای مختلف ۱۲، ۲۴، ۴۸ و …) برگزار می‌شود.
نمایشگاه‌ ملی صنایع دستی بزرگترین رخداد در این حوزه محسوب می‌شود که هر سال ۲۰ خردادماه همزمان با روز جهانی صنایع دستی برگزار می‌شود. برپایی بیست‌وهشتمین دوره این نمایشگاه به‌دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان به شهریورماه موکول شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز