روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 695
  • 821
  • 1,076,530
بدترین پرونده قتـل بـریتـانیـا

پلیس اسکاتلندیارد جست‌و‌جوهای تازه خود را برای حل یکی از عجیب‌ترین پرونده‌های قتل در لندن آغاز کرد.
به‌گزارش دیلی میل، «سوزی لامپلاگ» زن ۲۵ ساله انگلیسی هنگام بازگشت به خانه‌اش در لندن در سال ۱۹۸۶ میلادی به شکل مرموزی ناپدید شد. در پی گم شدن این زن جوان، تحقیقات گسترده‌ای آغاز و چند مظنون نیز دستگیر شدند اما پلیس تاکنون نتوانسته ظرف ۳۲ سال گذشته پرونده قتل این زن جوان را کشف کند.بنا بر گزارش‌های پلیس، تنها مظنون اصلی فردی به‌نام «جان کنان» است که هنوز مدارکی که تأیید کند وی سوزی را کشته به‌دست نیامده است.
«کنان» ۶۴ ساله اکنون به جرم قتل زنی دیگر و تجاوز به چند زن در زندان بریتانیا دوره محکومیتش را سپری می‌کند.
فرضیه‌ای که اکنون پس از سال‌ها مطرح شده حاکی است که کنان احتمالاً جسد قربانی را در خانه باغ مادر خود دفن کرده باشد به همین دلیل روز گذشته مأموران پلیس پس از ورود به خانه قدیمی این زن جست‌و‌جوهای خود را برای یافتن جسد قربانی آغاز کردند.
پلیس اسکاتلندیارد اعلام کرد که مادر و پدر سوزی «دیان و پل» قبل از پیدا شدن ردی از قاتل دخترشان مرده‌اند اما تحقیقات پرونده همچنان ادامه خواهد داشت تا مدارک مناسب علیه مظنون اصلی پرونده به‌دست آید.
پلیس اسکاتلندیارد بر این باوراست که این مرد یکی از خطرناک‌ترین جنایتکاران بریتانیایی است که حداقل یک زن را کشته و دو نفر را مورد تجاوز قرار داده و سعی داشته با چاقو و اسلحه به چند زن دیگر حمله کند.پلیس اطلاعاتی در دست دارد که نشان می دهد وی پرونده‌های متعددی در اداره پلیس به جرم تجاوز، قتل، ضرب و شتم، سرقت خودرو، آدم ربایی و… داشته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز