روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 152
  • بازدید دیروز: 1,605
  • کل بازدید ها: 841,100
بدهی وینگادا بیشتر از ژوزه بود اما پرداخت کردیم رویانیان: ۹۰ میلیارد چه شد؟

پس از اتفاقات اخیر حول مسئله سرمربی سابق پرسپولیسی ها و حرف و حدیث هایی که در رابطه با کسر ۶ امتیاز از سرخ پوشان عنوان می شود، مدیرعامل سابق این تیم به دفاع از خود پرداخت.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از “ورزش سه”، محمد رویانیان در رابطه با بدهی باشگاه پرسپولیس به علی دایی و ژوزه مانوئل به صحبت پرداخت، او معتقد است این سرخ پوشان هستند که باید از مربی سابق خود درخواست غرامت کنند.
بدهی ژوزه کمتر از این صحبت ها بود
در خصوص بدهی ژوزه مانوئل حرف زیاد است، بدهی به این مربی بسیار کمتر از این حرف ها بود اما به دلیل سهل انگاری مدیران سنگین و سنگین تر شد و اکنون به این شرایط رسیده است، این را باید مدیران وقت باشگاه بیایند و جواب دهند که چرا بدهی ۳۰۰ هزار یورویی ژوزه به این مبلغ رسیده است.
بدهی وینگادا سنگین تر بود اما پرداخت کردیم
زمانی که ما به باشگاه آمدیم یک بدهی حدود ۵۰۰ هزار دلاری به وینگادا روی دست باشگاه بود که اصلا نمی دانم از کدام مدیرعامل به ما رسیده بود اما بدون اینکه بخواهیم روند پرداخت آن را طولانی کنیم آن را پرداخت کردیم، اینکه بیاییم هی بگوییم این از کجا آمده و چه اتفاقی افتاده و فلان مدیر این بدهی را به جا گذاشته و از این صحبت ها. شما ببینید بدهی ژوزه که کمتر از وینگادا هم بود اگر پرداخت می شد دیگر اینقدر زیاد نمی شد تا هواداران را دچار نگرانی کند.
سه سال و نیم از نام ژوزه استفاده کردند
همانطور که گفتم سهل انگاری مدیران پس از من و سیاست های وزارت ورزش باعث شد تا جرائم روی بدهی اصلی بیاید و به این مبلغ سنگین تبدیل شود. در سه سال و نیم اخیر من دیگر در فوتبال نیستم اما آقایان فقط از نام ژوزه استفاده کرده اند و دائم بدهی وی را برای هواداران تکرار می کنند.
۹۰ میلیارد در یک سال و نیم اخیر هزینه چه چیزی شده است؟
پروژه ۳۰۹۰ راه خوبی برای درآمدزایی است اصلا خود من این راه را پیشنهاد دادم. یکسال و نیم است که آقایان از این راه دارند از مردم کمک می گیرند حدودا می توان گفت ماهی ۶ میلیارد تومان، این در سال می شود ۶۰ میلیارد، چرا نمی گویند این پول چه شده است؟ برای تیم هایی مانند استقلال و پرسپولیس سالی ۲۵ تا ۳۰ میلیارد کفایت می کند باقی اش چه شد؟ حالا چه معنی دارد وقتی از این طریق از مزدم پول می گیرند بازهم از آنها کمک مالی بگیرند؟ یکی در این میان بیاید بگوید ۹۰ میلیارد یک سال و نیم اخیر چه شده است؟
پرونده دو سه نفر را رو می کنم
دو سه نفری هستند که تمام حواشی از آنها سرچشمه می گیرد، یکی از آنها ژوزه را آورد و دیگری نیز او را فراری داد، تا الان فقط و فقط به خاطر هواداران و اینکه برای تیم حاشیه سازی نشود کاری به کارشان نداشتم اما اکنون به آنها هشدار می دهم اگر نخواهند شیطینت های خود را پایان دهند پرونده شان را رو می کنم تا همه هواداران متوجه اصل موضوع شوند. اسناد و مدارکی دارم تا همه مردم اصل ماجرا را بفهمند.
وقتی حکم نیامده چرا دنبال پول می گردند؟
به حق امام زمان امیدوارم پرسپولیس امسال به قهرمانی برسد تا هواداران این تیم نفس راحتی بکشند و اگر تا الان صحبتی نکردم هم به خاطر حاشیه نساختن برای تیم بوده است، نمی دانم وقتی هنوز حکمی به صورت قطعی صادر نشده آقایان چرا دنبال پول برای آن می گردند.
گفته اند با دایی تسویه حساب شده است
در مورد بدهی علی دایی هم باید بگویم طبق صحبت های خود آقای دایی و سیاسی و … اطمینان داشتم آقای سیاسی با وی تسویه حساب کرده است، حداقل این طور عنوان شده حال نمی دانم چه اتفاقی افتاده شاید چک مربوط به آن پاس نشده است. در ثانی وزیر ورزش وقت دایی را برکنار کرد چرا باید اینچنین بدهی روی دست باشگاه می گذاشت؟ اکنون بیاید با مدیر وقت پاسخگو باشد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز