روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 175
  • 843
  • 1,352,648
بدون اتصال به بازارهای جهانی، نمی‌توان علم صنایع را بروز کرد

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان این‌که بدون اتصال به بازارهای جهانی، نمی‌توان علم صنایع را بروز نگه داشت، گفت: برای سرپا ماندن صنایع باید در راستای اتصال به بازار‌های جهانی گام برداشت.
اسماعیل جبارزاده در همایش ماشین سازان و قطعه سازان خودروی تبریز ۲۰۱۸، با بیان این‌که صنعت خودرو در سند تدبیر و توسعه آذربایجان‌ شرقی به عنوان یکی از محورهای توسعه استان تعریف شده است، اظهار کرد: باید در جهت تحقق این بند از برنامه توسعه استان، حمایت های لازم انجام شود.
وی اضافه کرد: همچنین یکی دیگر از برنامه‌های سند تدبیر و توسعه استان، ارتقای تکنولوژی خطوط تولید خودرو است؛ امید است این امر نیز در استان محقق شود.
جبارزاده عنوان کرد: یکی از ضعف‌های موجود در واحدهای صنعتی آذربایجان شرقی، باور نکردن به انجام کارهای گروهی است، لازمه تحقق این کار تشویق شرکت‌های بزرگ برای انجام کارهای گروهی است؛ به طوری‌که اگر این شرکت‌ها بتوانند درکنارهم فعالیت کرده و هولدینگ‌ها را تشکیل دهند.
وی خاطرنشان کرد: این‌که امنیت و آرامش در آذربایجان‌ شرقی حاکم است و گروه های مختلف بدون هیچ گونه تنشی در کنار یکدیگر فعالیت می‌کنند افتخار بزرگی است و بنده افتخار می‌کنم که یک آذربایجانی هستم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز