روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 197
  • 1,054
  • 1,354,587
بدون فروش نفت و گاز نمی‌توانیم معیشت خود را بگذرانیم

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که تنها درآمد ما از فروش نفت و گاز است، گفت: اکنون کشورهایی که از ما نفت و گاز می‌خرند در شرایط بهتری از ما که فروشنده نفت و گاز هستیم، قرار گرفته‌اند؛ به طوری‌که اگر ما نفت و گاز خود را نفروشیم نمی‌توانیم معیشت خود را بگذرانیم.
مسعود پزشکیان در سی‌امین جشنواره امتنان از کارگران گروه‌های کار و واحد‌های نمونه، اظهار کرد: نفت و گاز سرمایه‌ای است که روزی به پایان می‌رسد؛ با این حال چرا باید ما در شرایطی قرار گیریم که آمریکا اجازه فروش نفت را به ما بدهد؟ دلیل آن این است که به منابع انسانی خود ارزش ندادیم و تنها به نفت و گاز تکیه کرده‌ایم.
وی با بیان این‌که کلید توسعه ما و راه گذر از تحریم‌ها احترام گذاشتن به کارگران و افراد خلاق است، خاطرنشان کرد: باید بدانیم که بدون حضور کارگران چرخ افتصادی و تولید کشور نمی‌چرخد؛ از این رو باید نوع نگرش خود را نسبت به منابع انسانی تغییر داده و به کارگران خود و افراد خلاق احترام بگذاریم اما متاسفانه هنوز این موضوع را درک نکرده و به دلالان و رانت خواران ارزش قائلیم.
پزشکیان متذکر شد: سرمایه گذاران داخلی فراری می دهیم و هیچ گونه ارزشی به آن‌ها قائل نبوده و حمایت نمی‌کنیم، بعد به دنبال سرمایه گذار خارجی هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز