روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 73
  • 420
  • 1,435,529
برابری خدمات در کل مناطق شهری تسری یابد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۶تبریز، دکتر مسعود پزشکیان؛ نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مدیران کل سازمانها، برای رسیدگی به مشکلات مردم در مسجد صاحب الزمان قراملک حضور یافتند.
در این جلسه برخی از مشکلات توسط شورایاران قراملک قرائت شد که برخی از آن مربوط به محیط زیست و شبکه آب و فاضلاب و خدمات عمرانی و ایستگاه مترو بود.
در ابتدا سامان احمدزاده، شهردار منطقه۶ در این مورد گفت: شهرداری در حدود ۲۱۹۸تن آسفالت از ابتدای سال به قراملک اختصاص داده و با توجه به وسعت زیاد منطقه و وضعیت اقتصادی شهرداری این منطقه از بیشترین سهم خدمات عمرانی بهره برده است. با این حال تلاش خواهیم کرد در بودجه سال۹۸سهم ویژه ای را به این محله ی تاریخی اختصاص دهیم.
وی درمورد مسیر اتوبوس اضافه شده به ایستگاه های این محله افزود: با تملک قطعه مسکونی موجود در مسیر اتوبوس که در حال مذاکره با صاحب ملک هستیم که انشاالله بزودی به نتیجه خواهیم رسید.
در ادامه، حمید قاسمی مدیر عامل محیط زیست استان، علیرضا ایمانلو؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ، جعفرپاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان و سردار مولوی مدیر عامل سازمان قطار شهری به پرسش های اهالی قراملک پاسخ داده و در مورد رسیدگی به مشکلات آنان قول مساعد دادند.
در پایان نائب رئیس مجلس شوراری اسلامی به جمع بندی مباحث پرداخته و افزود: برابری خدمات باید در کل مناطق شهری تسری یابد و باید شکاف طبقاتی امکانات در بالا و پایین شهر وجود نداشته باشد. وی تأکید کرد بنده قولی نمی دهم که نتوانم آن را انجام بدهم بلکه سعی خود را می کنم که با هماهنگی سازمان ها و شورای اسلامی مشکلات موجود حل شود و پیگیری های لازم را داشته باشم .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز