روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 724
  • 779
  • 1,330,236
براتچی: امیدوارم بتوانم به رم ایتالیا اعزام شوم

تنها نماینده کامپوند زنان پس از قرار گرفتن در رنکینگ ششم جام جهانی و راهیابی به فینال فینالیست‌های این رقابت‌ها که قرار است شهریور در رم ایتالیا برگزار شود، گفت: امیدوارم شرایط مصدومیت دستم در حدی نباشد که این رقابت‌ها را از دست بدهم. من برای رسیدن به فینال فینالیست‌های جام جهانی زحمات زیادی کشیدم.
پریسا براتچی با کسب ۲۶ امتیاز و پس از قرار گرفتن در رنکینگ ششم جام جهانی و راهیابی به فینال فینالیست‌های جام جهانی رم ایتالیا، اظهار کرد: بعد از شنیدن این خبر بسیار خوشحال شدم اما هنوز وضعیتم برای حضور در فینال فینالیست‌های جام جهانی که قرار است ۱۱ شهریور در رم ایتالیا برگزار شود، مشخص نیست. من در حال حاضر در رنکینگ هفتم جام جهانی قرار گرفته‌ام و واقعا برای رسیدن به چنین جایگاهی از هیچ تلاشی کوتاهی نکردم.
وی درباره آسیب دیدگی مچ دستش گفت: هنوز صددرصد مطمئن نیستم که بتوانم به رقابت‌های رم ایتالیا اعزام شوم یا خیر؟ چون تازه آتل دستم را باز کردم و منتظر جواب نهایی MRI خود هستم تا بدانم دکتر مرادی نظرش برای شروع تمریناتم چیست و این که آیا می‌توانم تمرینات خود را برای شرکت در فینال فینالیست‌های جام جهانی شروع کنم یا خیر؟ البته در زنجان بعد از آسیب دیدگی مچ دستم پزشک آنجا به من گفت؛ مچ دستم دچار کشیدگی شده و یکی از استخوان‌هایش نیز مو برداشته است. امیدوارم امروز خبر خوشی را دریافت کنم تا فینال فینالیست‌ها را به راحتی از دست ندهم.
براتچی ضمن تشکر از فدراسیون تیروکمان خاطرنشان کرد: در طی مدتی که دچار آسیب دیدگی شدم رییس فدراسیون تیروکمان به طور مرتب پیگیر روند درمان من بوده وسعی کرده با حمایت‌های خود زودتر سلامتی خود را به دست آورم. من امیدوارم دستم هرچه سریع‌تر بهبود پیدا کند تا بتوانم با حضور در فینال فینالیست‌های جام جهانی به تلاش‌های فدراسیون پاسخ مثبت بدهم. به هر صورت نتیجه کار هرچه باشد، برای من ارزشمند است و من اگر نتوانم به جام جهانی بروم، تلاش خواهم کرد برای جهانی مکزیک خود را آماده کنم.
وی در پایان اظهار کرد: جام جهانی رم ایتالیا رقابت سرنوشت‌سازی برای من بود و واقعا برای رسیدن به این جایگاه مدت زیادی بود که تمرین‌های سختی را پشت سر گذاشتم، اما قسمت این بود که موقع اعزام به رقابت‌های جام جهانی آلمان مصدوم شود. به هر صورت منتظر جواب MRI هستم تا بدانم آیا به ایتالیا اعزام خواهم شد یا خیر؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز