روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 652
  • 702
  • 1,334,853
براتچی بعد از از دست دادن جام جهانی تیروکمان: امیدوارم مسابقات رم را از دست ندهم

پریسا براتچی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:چندروز پیش بعد از پایان تمریناتم در زنجان و بازگشت به خانه متاسفانه از پله منزل‌مان سقوط کردم و به دلیل پیچ خوردگی پایم، مچ دستم آسیب دید که بعد از انجام MRI پزشکان احتمال در رفتگی مچ دستم را به من گفتند و اعلام کردند تا ۱۵ روز باید آتل ببندم تا مشکلی پیش نیاید.
وی گفت: اصلا باورم نمی‌شد که مرحله چهارم رقابت‌های تیر و کمان جام جهانی آلمان را به همین راحتی از دست بدهم. من خود را برای افزایش امتیازاتم در مرحله چهارم رقابت‌های جام جهانی آلمان آماده کرده بودم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته بودم تا بتوانم به فینال فینالیست‌های جام جهانی راه پیدا کنم اما متاسفانه مچ دستم آسیب دید و پزشکان اعلام کردند که باید دستم را آتل ببندم تا مشکلی حادتر از این پیش نیاید. البته در حال حاضر در رنکینگ جام جهانی در جایگاه ششم قرار دارم و اگر در رقابت‌های جام جهانی آلمان رقابت بین نفرات اول برگزار شود و من بتوانم جایگاه ششم خود را حفظ کنم در جمع هشت کماندار برتر می‌توانم به فینال فینالیست‌ها راه پیدا کنم. دعا می‌کنم که این رقابت‌ها تنها بین نفرات اول برگزار شود.
براتچی اظهار کرد: من در آستانه اعزام به رقابت‌های جام جهانی آلمان بودم که این اتفاق افتاد و واقعا تصور نمی‌کردم که چنین اتفاقی آن هم درست در آستانه اعزام برایم رخ دهد. ازچند روز پیش که این اتفاق برایم افتاده است مرتب خود را سرزنش می‌کنم و می‌گویم شاید حکمتی بوده که چنین اتفاقی آن هم درست در آستانه اعزام برای من رخ داده است.
وی پیرامون این پرسش که آیا احتمال حضور شما در رقابت‌های کاپ آسیا و جهانی مکزیک وجود دارد یا خیر؟ گفت: مطمئن باشید بعد از انجام MRI دیگر و با کارهای فیزیوتراپی سعی خواهم کرد هم خود را به مرحله نهایی جام جهانی که هشت نفر برتر در آن راه پیدا می‌کنند و در رم ایتالیا برگزار می‌شود شرکت کنم و هم در مسابقات کاپ آسیا و جهانی مکزیک حضور پیدا کنم. من تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت تا در رقابت‌های آینده به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنم.
براتچی در پایان گفت: تنها آرزویم این است که بتوانم به فینال فینالیست‌ها راه پیدا کنم و در رقابت‌های ایتالیا بتوانم در جمع هشت کماندار برتر به بهترین نتایج دست یابم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز