روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
برادر کشی در پایتخت

ساعت ۲۱:۳۰ بیست و هشتم تیر از طریق مرکز اورژانس به پلیس اطلاع داده شد جوانی ۲۸ ساله که از ناحیه گردن مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و به بیمارستان امیرالمؤمنین منتقل شده بود به علت خونریزی شدید جان سپرده است.
مصطفی – برادر ۳۰ ساله – که همراه شوهرخواهرش در بیمارستان بود به مأموران گفت: همراه برادرم در نزدیکی محل سکونتمان واقع در منطقه مرتضی گرد در حرکت بودیم که سرنشینان دو موتورسیکلت به قصد زورگیری به طرف من حمله‌ور شدند که برادرم در برابر آنها مقاومت کرد اما مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان فوت شد.
با آغاز تحقیقات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که در محدوده زمانی وقوع حادثه هیچ گونه گزارشی درباره زورگیری منجر به ضرب و جرح به کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی اعلام نشده اما در همان زمان گزارش نزاع و درگیری خانوادگی در همان محل واقع در منطقه مرتضی گرد به کلانتری اعلام شده است.با توجه به اطلاعات بدست آمده، تحقیقات از خانواده جوان کشته شده در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و سرانجام مصطفی، اعتراف کرد که با ضربات چاقو مرتکب قتل برادرش شده است.
وی گفت: برادرم داخل خانه بود که من به منزل آمدم و او را در حال مصرف مواد مخدر دیدم، همان موقع با یکدیگر مشاجره کردیم و برادرم شروع به فحاشی کرد و من هم با چاقوی آشپزخانه چندین ضربه به او زدم. مادرم قصد جدا کردن ما را داشت اما قادر به این کار نشد و زمانی که برادرم روی زمین افتاد، بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم و او را به بیمارستان منتقل کردیم اما پس از چند ساعت فوت شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز