روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 938
  • 1,066
  • 1,389,006
برای انتخاب شهردار ، اولویت ما استفاده از نیروهای کارآمد داخل شهرداری تبریز است

سرلیست منتخبان اصلاح طلب در شورای شهر تبریز گفت: کیفیت و کمیت آرای منتخبان شورای شهر پنجم در تبریز نشان از خواست عمومی برای ایجاد تغییرات اساسی است و ما نیز این پیام را دریافت کرده ایم.
شکور اکبرنژاد در حاشیه مراسم تجلیل از فعالان ستاد حسن روحانی در آذربایجان شرقی افزود: تمام مطالب مطرح شده در رسانه های مختلف به عنوان شهرداران احتمالی تبریز شایعه بوده و منتخبان شورای پنجم تاکنون هیچ رایزنی در این زمینه نداشته اند.
وی با اشاره به اینکه یکی از وظایف ذاتی شورای شهر، انتخاب شهردار برای شهر است گفت: در صورت رایزنی برای انتخاب شهردار و حتی رسیدن به اسامی نهایی هیچ ابایی برای علنی کردن آن نداریم ولی فعلا به این مرحله نرسیده ایم.
سرلیست منتخبان اصلاح طلب در شورای شهر تبریز در عین حال، بر لزوم تحلیل و بررسی خواست عمومی و پیام های شهروندان تبریزی در انتخابات شورای شهر پنجم تاکید کرد و گفت: به طور حتم، با توجه به تغییرات اساسی در چهره ی شورای آتی، پیام تغییرات اساسی دریافت می شود.
به گفته وی، در فعالیت های آتی شورای شهر و شهرداری مواردی چون: لزوم تغییر، تاکید بر تخصص، پاکدستی، نوگرایی، اصلاح روندهای معیوب و بسیاری از مواردی که خواست عمومی شهروندان است مد نظر منتخبان قرار خواهد گرفت.
این منتخب شورای شهر پنجم در تبریز در ادامه سخنان خود با تشریح فعالیت های صورت گرفته در ایام پس از انتخابات گفت: درحال حاضر اعضای منتخب پنجم، درحال بررسی وضعیت موجود شهرداری کلانشهر تبریز و نیز چالش های پیش رو هستند.
اکبرنژاد با بیان اینکه برای موضوعات مختلف شورای شهر و شهرداری آتی از مشاوره ی بزرگانی چون مهندس عبدالعلی زاده استفاده می کنیم گفت: برای دریافت راهکارهای جذب سرمایه گذاری، درآمدزایی پایدار، مدیریت مدرن شهری و … درحال رایزنی و دریافت اطلاعات از افراد حقیقی و حقوقی هستیم.
سرلیست منتخبان اصلاح طلب در شورای شهر تبریز در پاسخ به سئوالی در خصوص شهردار آینده کلانشهر تبریز گفت: اولویت ما استفاده از نیروهای کارآمد داخل شهرداری تبریز است اما در صورت انتخاب خارج از مجموعه نیز به دنبال فردی خواهیم رفت که با امور شهرداری آشنا بوده و دوباره همه چیز را از اول شروع نکند!

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز