روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 40
  • 320
  • 1,282,591
برای برگزاری تور دوچرخه سواری به کمک شهرداری و شورای شهر نیاز داریم

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: به کمک شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز در برگزار هرچه بهتر سی و سومین دوره تور دوچرخه سواری ایران- آذربایجان نیاز داریم.
ایوب بهتاج در نشست ستاد برگزاری تور با دستگاه های اجرایی استان که با حضور شهرتی فر معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد، با اشاره به لزوم همکاری دستگاه های مختلف استان در برگزاری هرچه بهتر تور سی و سوم اظهار کرد: برای برگزاری آبرومندانه و هرچه بهتر سی و سومین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان لازم است تا همه دستگاه های درگیر به نحو احسن همکاری داشته باشند.
وی ادامه داد: خوشبختانه در این خصوص و با هماهنگی های صورت گرفته از سوی مدیریت استان، قرار است بیش از ۱۵ دستگاه مختلف که درگیر برگزاری تور خواهند بود، همکاری های لازم را با ستاد برگزاری داشته باشند.
مدیر تور سی و سوم عنوان کرد: با توجه به شرایط فعلی، بحث ارزی تور مسئله سنگینی بود که با کمک وزارت ورزش و جوانان و استانداری این موضوع تا حدودی برطرف شده است. البته در این راستا جناب آقای دکتر پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی نیز کمک بسیار زیادی کردند.
وی افزود: همه ما به دنبال این هستیم تا نقاط ضعف دوره های گذشته را برای دوره سی و سوم برطرف کنیم و این دوره را بهتر از قبل برگزار کنیم چراکه این احتمال وجود دارد که در صورت اجرای موفق دوره سی و سوم، این تور طی یکی دو سال آینده به سطح HC2 یا همان حرفه ای ارتقا یابد.
بهتاج گفت: برای حرفه ای شدن تور، علاوه بر برگزاری منظم و امتیازگیری مثبت از سوی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، باید مواردی همچون پخش زنده تلویزیونی و تقویت ارتباطات رادیویی را نیز به موارد فعلی اضافه کنیم که در این صورت می توانیم شاهد ارتقای سطح تور به حرفه ای باشیم.
گفتنی است؛ در نشست ستاد برگزاری تور با دستگاه های اجرایی استان که با حضور شهرتی فر معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد، نمایندگان دستگاه های مختلف به بیان نکته نظرات و ارائه پیشنهادات خود پرداختند.
سی و سومین دوره تور دوچرخه سواری ایران- آذربایجان از هشتم تا سیزدهم مهر ۹۷ در شش مرحله برگزار خواهد شد. در مرحله اول، رکابزنان مسیر تبریز – ارومیه را رکاب خواهند زد و در مرحله دوم باید مسیر ارومیه – منطقه آزاد ارس را طی کنند.
در مرحله سوم مسیر منطقه آزاد ارس تا تبریز پیش روی شرکت کنندگان خواهد بود و در مرحله چهارم نیز رکابزنان تبریز را به مقصد سرعین طی خواهند کرد. مسیر بازگشت سرعین -تبریز، مرحله پنجم را شامل خواهد شد در مرحله ششم و پایانی، شرکت کنندگان باید در داخل شهر تبریز مسافت تعیین شده را طی کنند تا چهره تیم ها و نفرات برتر مشخص شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز