روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 745
  • 746
  • 1,351,501
برای حذف شدن به روسیه نمی‌رویم

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید کادر فنی و پزشکی تیم ملی به صورت آماده‌باش همیشه در خدمت بازیکنان هستند و این امنیت خاطر بزرگی را برای بازیکنان به وجود می‌آورد.
به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، مهدی ترابی با اشاره به حضورش در مرکز پک و آماده سازی در این مجموعه اظهار کرد: ابتدا باید درباره امکانات این مرکز بگویم که بدون تردید امکانات و تجهیزاتی که این‌جا وجود دارد و در پک در اختیار تیم ملی است، در هیچ یک از باشگاه‌ها وجود ندارد و کار با این امکانات و انجام تمرینات مختلف که با این دستگاه‌ها امکان‌پذیر است، به آماده سازی ما برای حضور هر چه بهتر در جام جهانی کمک خواهد کرد. جدا از این موضوع، نوع برخورد و سرویس دهی کادر فنی و پزشکی تیم ملی است که بسیار اهمیت دارد.
وی بیان این که احترامی که اعضای کادر فنی و پزشکی تیم ملی برای بازیکنان قائل هستند، به بالا رفتن شخصیت بازیکنان کمک می‌کند، گفت: هر ساعت از شبانه روز که نیاز به کمک کادر فنی و پزشکی داشته باشیم، می‌توانیم روی کادر تیم ملی حساب کنیم و آنها همیشه آماده هستند تا به بازیکنان تیم ملی خدمات ارائه کنند. این موضوع جدا از اینکه به لحاظ فنی کمک بسیار بزرگی به بازیکنان است، به لحاظ امنیت خاطر هم شرایط خیلی خوبی را برای ما به وجود می‌آورد. فکر می‌کنم با این شرایطی که وجود دارد، به لحاظ عملکردی هم تاثیر این کار را در جام جهانی خواهیم دید و در نهایت این موضوع هم برای تیم ملی خوب است و هم برای فوتبال باشگاهی و در نهایت سود این موضوع را فوتبال ایران می‌برد.
ترابی درباره آخرین شرایط خود هم گفت: خدا را شکر شرایطم خیلی خوب است. نهایت تلاشم را این روزها می‌کنم که اگر در لیست سرمربی تیم ملی قرار داشتم، با بهترین آمادگی وارد اردو شوم. به هر حال حضور در جام جهانی آرزوی هر بازیکنی است و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. جام جهانی بزرگترین کلکسیون ورزش دنیاست و هر بازیکنی دوست دارد که در آن حضور داشته باشد. می‌خواهم اگر سرمربی تیم من را انتخاب کرد، بتوانم بهترین بازی‌ها را مقابل بهترین تیم‌های اروپا و آفریقا به نمایش بگذارم.
او با اشاره به هم‌گروهی ایران با تیم‌های قدرتمند و بزرگی همچون مراکش، اسپانیا و پرتغال اظهار کرد: بازی مقابل این تیم‌ها اتفاق بسیار بزرگی برای تک تک بازیکنان تیم ملی خواهد بود. کادر فنی تیم ملی ایران هم با تدابیری که اندیشیده، مطمئنا با بهترین شکل تیم ملی را آماده جام جهانی می‌کند. مطمئن باشید اگر برنامه‌های مد نظر کادر فنی به خوبی پیش برود، تیم ملی ایران شگفتی‌ساز جام جهانی خواهد بود. تیم ملی ایران برای حذف شدن پا به روسیه نمی‌گذارد. سرمربی تیم ملی شناخت کافی از ایران و سه حریف ایران در مرحله گروهی دارد و بر همین اساس برنامه‌ریزی مخصوصی را انجام داده است که اگر تا انتها این برنامه عملی شود، تیم ایران با آمادگی ۱۰۰ درصد وارد مسابقات جام جهانی می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز