روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
برای حضور در ترکیب نهایی می‌جنگم

پاسور ملی‌پوش والیبال ایران گفت: تمام تلاشم را برای حضور در ترکیب نهایی تیم ملی به کار خواهم گرفت.
جواد کریمی، پاسور ملی‌پوش والیبال ایران درمورد آغاز اردوی تیم ملی زیر نظر ایگور کولاکوویچ و آمادگی برای حضور در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال اظهار داشت: من در زمان تعطیلات هم تمرینات خود را دنبال کردم، اما واقعاً شرایط اردوی تیم ملی با آن شرایطی که داشتم قابل مقایسه نیست. به هر حال خوشحالم که در اردوی تیم ملی حضور دارم و تمام تلاشم را برای حضور در ترکیب نهایی به کار خواهم گرفت. در گام اول کولاکوویچ برای بازیکنان صحبت کرد و انگیزه زیادی مخصوصاً به بازیکنان جوان‌تر داد.
پاسور ملی‌پوش والیبال ایران خاطرنشان کرد: کار را با بدنسازی شروع کردیم و رفته‌رفته کارهای توپی شروع شد. شرایط تمرینی زیر نظر کادر فنی تیم ملی بسیار خوب است و امیدوارم بتوانم با عملکرد خوب خودم نظر آنها را جلب کنم.
کریمی عنوان کرد: ترکیب باتجربه‌ها و جوان‌ترها در اردوی تیم ملی به هر دو طرف کمک می‌کند تا انگیزه بالایی برای تمرینات داشته باشند. در جریان تمرینات کولاکوویچ گاهاً ایراداتی از بازیکنان پیدا می‌کند که بسیار ریز است و به چشم کمتر کسی می‌آید، اما بسیار هم تاثیرگذار است.
وی گفت: از اینکه کولاکوویچ به جوان‌ترها هم نگاه ویژه‌ای دارد بسیار خوشحالم، هرچند که بازیکنان دیگری هم بودند که توانایی حضور در اردوهای تیم ملی را داشتند. به هر حال سرمربی تیم ملی بازیکنان مدنظرش را انتخاب کرده است و باید به آن احترام گذاشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز