روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 690
  • 821
  • 1,076,525
برای مهاجران « شهرک‌های چادری» ایجاد می‌کنیم

این خبر در حالی از سوی دونالد ترامپ در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز مطرح شد که پنتاگون اعلام کرده که ۵۲۰۰ سرباز مشغول به خدمت را به منظور تقویت امنیت در ارتباط با این موضوع مستقر می‌کند.
ترامپ در هفته‌های اخیر و با نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا لفاظی‌های تندش علیه موضوع مهاجرت را تشدید کرده است.
وی در این مصاحبه خاطرنشان کرد: اگر آنها درخواست پناهندگی بدهند ما قرار است تا زمانی که دادگاهی آنها انجام گیرد آنها را درحالت بازداشت نگه داریم. ما آنها را نگه خواهیم داشت و برای منظور شهرک‌های چادری (کمپ آوارگان) در کل محل خواهیم ساخت.
ترامپ گفت: قرار نیست ساختمان بسازیم و صدها میلیون دلار برای آن هزینه کنیم. ما قرار است چادر برای آنها برپا کنیم، چادرهایی که خیلی خوب خواهند بود و آنها در این مدت انتظار خواهند کشید و اگر پناهندگی دریافت نکنند از اینجا بیرون خواهند رفت.
او اضافه کرد، پناهجویان در مدتی که درخواست‌ها و ادعاهایشان مورد بررسی قرار می‌گیرد در بازداشت خواهند بود و به گفته او این حرکت جلوی آمدن متقاضیان بیشتر به آمریکا را می‌گیرد.
ترامپ تصریح کرد: اگر بخواهند منتظر بمانند، آنها دیگر پناهندگی دریافت نخواهند کرد. شما این را می‌دانید. مشکل این است که مقام‌های آمریکا آنها را در داخل کشور آزاد می‌کنند و بعد از آن است که برای آنها دادگاه برپا می‌کنند و سه سال بعد هم دیگر هیچ کس در محاکمه حاضر نمی‌شود.
وی افزود: اما ما بر عکس اوباما و روسای جمهوری دیگر قرار است این افراد را گرفته و در بازداشت قرار دهیم و آنها برای این موضوع انتظار بکشند.
ترامپ تصریح کرد: وقتی این افراد بفهمند که این اتفاق قرار است بیفتد بعدا می‌بینید که چقدر تعداد کسانی که به آمریکا می‌آیند کمتر خواهد شد.
انتظار می‌رود که ترامپ در روزهای باقی مانده تا برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا ۱۱ تجمع انتخاباتی برگزار کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز