روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 1,200
  • بازدید دیروز: 1,131
  • کل بازدید ها: 527,834
برای ورود به تبریز ۲۰۱۸ با عزمی راسخ گام بر می داریم

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز، مولاخواه شهردار منطقه ۱ تبریز در برنامه تلویزیونی شبکه سهند اعلام داشتند که برای ورود به تبریز ۲۰۱۸با عزمی راسخ گام بر میداریم.
مولاخواه اظهار نمود: تبریز ۲۰۱۸ در تاریخ این خطۀ اثر گذار و ماندگار می تواند باز هم نگاهها را به سمت خود سوق داده و چشم جهانیان مجدداً به این کهن شهری که پر از عرفا ، ادبا، شعرا، دانشمندان ، شهدا ، مدافعان و بزرگان حوزه های مختلف علمی ، سیاسی ، هنری ، ادبی و چهره های تاریخی است بگشاید.
وی گفت: بر این اساس نباید لحظه ای برای ورود به این مهم که برگ زرین دیگری در تاریخ تبریز خواهد بود درنگ نمود و بنده و همکاران صدوق و شریف منطقه یک با تمام توان در این راستا گام برداشته و عزمی راسخ را سرلوحۀ کارهای خود قرار می دهیم.
شهردار منطقه یک اشاره نمود: فعالیت های گستردۀ حوزۀ فضای سبز، زیباسازی چهرۀ منطقه ، اصلاح پیاده روها و عابر گذرها ، ایجاد بستر مناسب برای حمل و نقل روان و اقدامات اساسی حوزۀ گردشگری شامل نصب المانهای رنگی و مفهومی ، نور پردازیهای گسترده در سازمانهای بلند مرتبه، تهیۀ تابلوهای چند زبانه و… از جمله اقداماتی است که در دست اجرا بوده و همچنان تداوم خواهد داشت تا بتوانیم با سربلندی از این آزمون جهانی نیز همچون همیشه موفق بیرون آئیم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز