روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
برای ورود به تبریز ۲۰۱۸ با عزمی راسخ گام بر می داریم

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز، مولاخواه شهردار منطقه ۱ تبریز در برنامه تلویزیونی شبکه سهند اعلام داشتند که برای ورود به تبریز ۲۰۱۸با عزمی راسخ گام بر میداریم.
مولاخواه اظهار نمود: تبریز ۲۰۱۸ در تاریخ این خطۀ اثر گذار و ماندگار می تواند باز هم نگاهها را به سمت خود سوق داده و چشم جهانیان مجدداً به این کهن شهری که پر از عرفا ، ادبا، شعرا، دانشمندان ، شهدا ، مدافعان و بزرگان حوزه های مختلف علمی ، سیاسی ، هنری ، ادبی و چهره های تاریخی است بگشاید.
وی گفت: بر این اساس نباید لحظه ای برای ورود به این مهم که برگ زرین دیگری در تاریخ تبریز خواهد بود درنگ نمود و بنده و همکاران صدوق و شریف منطقه یک با تمام توان در این راستا گام برداشته و عزمی راسخ را سرلوحۀ کارهای خود قرار می دهیم.
شهردار منطقه یک اشاره نمود: فعالیت های گستردۀ حوزۀ فضای سبز، زیباسازی چهرۀ منطقه ، اصلاح پیاده روها و عابر گذرها ، ایجاد بستر مناسب برای حمل و نقل روان و اقدامات اساسی حوزۀ گردشگری شامل نصب المانهای رنگی و مفهومی ، نور پردازیهای گسترده در سازمانهای بلند مرتبه، تهیۀ تابلوهای چند زبانه و… از جمله اقداماتی است که در دست اجرا بوده و همچنان تداوم خواهد داشت تا بتوانیم با سربلندی از این آزمون جهانی نیز همچون همیشه موفق بیرون آئیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز