روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
برای پوشیدن شماره ۹ از زلاتان اجازه گرفتم

روملو لوکاکو با جدایی از اورتون به منچستریونایتد، پر افتخارترین تیم لیگ برتر پیوست. یونایتد برای این انتقال ۷۵ میلیون پوند به اورتون پرداخت کرد و ۱۵ میلیون پوند دیگر به عنوان پاداش تعیین کرده که تحت شرایطی به این باشگاه می‌رسد.مهاجم جدید بلژیکی شیاطین سرخ پیراهن شماره ۹ زلاتان ابراهیموویچ را بر تن خواهد کرد و این نشان می دهد که جدایی زلاتان از یونایتد قطعی شده است.او گفت: از مادر سوال کردم که چه شماره‌ای را بر تن کنم و او جواب داد که شماره ۱۰ را دوست دارد، چرا که در ۱۰ اکتبر به دنیا آمده است، اما من شماره ۹ را دوست دارم، چرا که یک مهاجم نوک هستم و در همه جهان مهاجم‌های نوک پیراهن شماره ۹ را بر تن می‌کنند.
لوکاکو ادامه داد: فصل قبل زلاتان ابراهیموویچ پیراهن شماره ۹ یونایتد را بر تن داشت. در تماسی که با زلاتان داشتم از او برای پوشیدن شماره ۹ اجازه گرفتم و خوشبختانه او قبول کرد و باید تشکر ویژه‌ای از این بازیکن بزرگ داشته باشم. خدا را شکر می‌کنم که پیراهن بزرگ ترین تیم جهان را بر تن کرده‌ام و امیدوارم که خرید خوبی برای تیم جدیدم باشم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز