روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 418
  • 806
  • 1,045,779
برای کسب سهمیه المپیک توکیو تمرین می کنم

نایب قهرمان آسیا و عضو تیم ملی شمشیربازی در اسلحه سابر گفت: برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیوی ژاپن به همراه سایر هم تیمی هایم با جدیت تمرین می کنیم.
فرزاد باهر ارسباران در گفت و گو با خبرنگاران با ابراز امیدواری به حفظ رده پنجمی تیم ملی ایران در جهان در اسلحه سابر اظهار داشت: در ۱/۵ ماه آینده مسابقات جام جهانی کلاس A شمشیربازی اسلحه سابر در ‘الجزایر’ برگزار می شود و به زودی اردوی تیم ملی ایران برای شرکت در این مسابقات تشکیل می شود.
وی ادامه داد: پس از مسابقات آسیایی جاکارتا و کسب مدال نقره تقریبا در استراحت بودم و از ۱۰ روز پیش تمرینات خود را به صورت انفرادی آغاز و اکنون هم از وضعیت جسمانی و فنی مناسبی برخوردارم.
باهر ارسباران گفت: فصل شمشیربازی دنیا در حال شروع است و مسابقات جام جهانی نکته آغاز آن است، با حفظ رتبه تیم ملی شمشیربازی کشورمان ضمن تلاش برای کسب مدال مسابقات الجزایر نگاه جدی برای کسب سهمیه المپیک آینده را دارم.
وی ادامه داد: برای کسب مدال در جام جهانی بسیار امیدوارم و برای دستیابی به آن هم تمام تلاش خود را انجام می دهم.
‘فرزاد باهر ارسباران’ ورزشکار آذربایجان شرقی نایب قهرمان مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی است و پیش از این نیز در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ لهستان و مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند مدال نقره را کسب کرده است.
باهر ارسباران همچنین صاحب مدال طلای جام جهانی ۲۰۱۶ سنگال و یونیورسیاد آسیایی ۲۰۱۷ در اسلحه سابر است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز