روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 92
  • 374
  • 1,283,017
برترین مربی پاکت بیلیارد جهان در راه ایران

سرمربی تیم ملی بیلیارد ایران گفت: یوهان روسنیک هلندی که از بهترین و اصولی ترین مربیان پاکت بیلیارد جهان است برای آموزش مربیان و بازیکنان به ایران می آید.
«کامران شهلا» سرمربی تیم ملی بیلیارد ایران با اشاره به حضور «یوهان روسنیک» هلندی افزود: فدراسیون بولینگ و بیلیارد به منظور ارتقای سطح کیفی بازیکنان پاکت بیلیارد ایران از وی دعوت کرده است و این مربی سرشناس اسفند ماه جاری به ایران می آید.
وی گفت: یوهان بیش از ۱۰ اردوی آموزشی پاکت بیلیارد را در طول زندگی حرفه ای خود به عنوان سرمربی در کشورهای مختلف جهان برگزار کرده است.
همچنین این مربی هلندی از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۴ کاپیتان تیم منتخب اروپا در رقابت های مشهور و جام موسکونی بوده است که هر ساله بین تیم های منتخب اروپا و آمریکا برگزار می شود.
سرمربی تیم ملی بیلیارد ایران یاد آور شد: وی به عنوان مربی ملی در ۱۸ رویداد قهرمانی جهان، ۱۵ رویداد قهرمانی اروپا، ۲۱ رویداد رنکینگ جهانی، ۶۰ رویداد تور اروپا، سه رویداد تور بین المللی IPT و در هفت دوره جام موسکونی شرکت داشته است.
شهلا در خصوص شرایط شرکت در این دوره افزود: طبق برنامه ریزیهای انجام شده قرار است برترین های رنکینگ کشوری مردان و زنان در این کلاس شرکت کنند که این می تواند برای پیشرفت ورزشکاران پاکت بیلیارد ایران بسیار موثر باشد. البته در نظر است یک دوره آموزشی نیز برای مربیان علاقه مند به این رشته به مدرسی یوهان روسنیک برگزار شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز