روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 375
  • 1,001
  • 1,356,714
برجام ، همکاری بین المللی علمی ایران را ارتقا بخشید

معاون کنسولی ، امور مجلس و ایرانیان وزیر امور خارجه گفت : یکی از دستاوردهای خوب برجام ارتقاء همکاری های علمی بین المللی جمهوری اسلامی بوده است.
حسن قشقاوی افزود : در پسا برجام ایران توانست جهش خوبی در همکاری علمی و فناوری با کشورهای جهان داشته باشد.
وی اظهار کرد : تلاش وزارت امور خارجه این است که با بهره گیری از همه ظرفیت های خود ، همکاری های علمی و فناوری ایران را در جهان افزایش دهد.
این مسئول خاطرنشان کرد : در دنیای امروز دیگر توان نظامی و تبلیغات قدرت نمی آورد بلکه کشوری قدرتمند است که دارای علم و فناوری باشد و از همه بتواند پیشی بگیرد.
قشقاوی اضافه کرد : امروزه مفهوم جدیدی به نام دیپلماسی علمی و فناوری متولد شده است که وزارت امور خارجه ایران اهمیت این دیپلماسی را به خوبی می داند.
وی ادامه داد: هفته گذشته طی ملاقاتی با مسئولان کشور مجارستان ، این کشور موافقت کرد که یکصد بورسیه تحصیلی در رشته های پزشکی و غیر پزشکی به دانشجویان ایران اعطاء کند.
معاون وزیر امور خارجه اظهار امیدواری کرد اینگونه همکاری ها بتواند بستر مناسبی برای تبادل استاد و دانشجو و همچنین همکاری تنگاتنگ بین مراکز پژوهشی فراهم شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز