روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
برخورداری از تسهیلات و معافیت مالیاتی منوط به تسلیم اظهارنامه مالیاتی است

همزمان با روزهای پایانی خردادماه، مهلت تعیین شده برای ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی عملکرد سال ۱۳۹۶ صاحبان مشاغل، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی با حضور در ادارات تابعه از نزدیک در جریان ارائه خدمات و راهنمایی مودیان مالیاتی قرار گرفت.
غلامرضا شریفی، در حاشیه این بازدیدها با تعدادی از مؤدیان به گفتگو پرداخت و در جریان نظرات و پیشنهادهای آنها در خصوص نحوه خدمات‌دهی به واحدهای اجرایی ادارات قرار گرفت و اظهار امیدواری کرد تکریم ارباب رجوع و مودیان به نحو احسن توسط همکاران رعایت شود.
شریفی، ارائه خدمات مطلوب به مودیان مالیاتی را دغدغه اصلی و از مهمترین اقدامات الویت دار این اداره کل عنوان کرد و افزود: آگاه سازی و آشنایی مودیان با تکالیف قانونی خود به جهت تسهیل در پرداخت مالیات از جمله فعالیت های مهم و دغدغه های نظام مالیاتی کشور است که در طول سالها مورد توجه قرار گرفته است.
وی با تاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع و مودی مداری، افزود: ارائه خدمت به موقع و صحیح به مردم زمینه فرهنگ‌سازی مالیاتی را در جامعه فراهم می‌سازد و موجب رضایتمندی مودیان می‌شود.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی در مورد اطلاع‌رسانی‌های انجام شده در خردادماه نیز، اظهار داشت: هم‌اکنون نیز اطلاع‌رسانی گسترده‌ای جهت آشنایی و نحوه تسلیم اظهارنامه های مالیاتی و مهلت تعیین شده صورت می‌گیرد.
شریفی گفت: برخورداری از هر نوع تسهیلات و معافیت مالیاتی منوط به تسلیم اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی است و فعالان اقتصادی به منظور بهره‌مندی از مشوق‌های قانونی نرخ صفر و یا هرگونه تسهیلات دیگر باید اظهارنامه مالیاتی خود را در مهلت قانونی مقرر ارائه کنند؛ لذا مودیان محترم می‌توانند اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال ۱۳۹۶ خود را از طریق سامانهwww.tax.gov.ir تا آخر خردادماه سالجاری ارایه و مالیات متعلقه را نیز پرداخت نمایند.
وی در ادامه دیدار با همکاران شاغل در ادارات تابعه، ضمن استماع نظرات آنان در جریان مشکلات و پیشنهادهای همکاران قرار گرفت و بر بهبود خدمات‌رسانی، تکریم بیش از پیش مؤدیان و توجه مضاعف بر مسائل رفاهی همکاران تأکید کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز