روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 278
  • 814
  • 1,336,014
برخورد با استودیوهای زیرزمینی دوبله

ســخنگوی ناجا از برخورد با استودیوهای دوبله زیر زمینــی خبــر داد و توضیحاتی دربــاره مهمانی ها و پارتی های برگزار شــده به واسطه دعوت در فضای مجازی ارائه کرد. سردار سعید منتظرالمهدی در حاشیه رونمایی از بازی گشــت پلیس و با حضور در جمــع خبرنگاران اظهار کرد: حضور پلیس در عرصه بازی های رایانه ای الزم بود و به نظرم برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و بزهکاری باید در این فضا وارد شد. وی با بیان اینکه ناجا برای طراحی این بازی هزینه ای پرداخت نکرده اســت، گفت: اگــر هزینه ای هم در این زمینه انجام شده باشد هزینه معنوی و هزینه مادی در قالب وام بوده است. منتظرالمهدی ادامه داد: البته من شخصا معتقد به بازی در فضای مجازی نیســتم اما چه باید کرد که جوانان به این فضا عالقه داشــته و در قالب این فضا می تواند آموزش هایی را به آنان ارائه کرد سخنگوی ناجا در پاسخ به ســوال ایسنا درباره اینکه آیــا ناجا بازی های دیگری نیز در دســت تولید دارد یا خیر، اظهار کرد ســه بازی و برنامه از سوی ناجا در دسته تهیه است که بازی گشت پلیس اولین آن است بــه گفته منتظرالمهدی، این نســخه بتــا و اولیه بازی بوده و ممکن اســت اشــکالاتی داشــته باشد که در نسخه های بعدی برطرف میشود. وی در واکنــش به ســخنان یکــی از اعضای انجمن گوینــدگان در خصــوص ایجاد مزاحمت از ســوی استودیوهای دوبله زیرزمینی اظهارکرد: مسئولیت این کارها به صنف مربوطه مربوط است اما اگر شکایتی در این زمینه ثبت شود با آن برخورد خواهد کرد، در گذشته نیز چنین مواردی بوده است. وی ادامه داد مشخصات مربوط به موضوع در دستور کار دارد اما همانطور که گفتم پلیس با دســتور مقام قضایی وارد موضوع شــده و آن را بررســی خواهد کرد. سخنگوی ناجا در پاسخ به سوال دیگری درباره انتشــار تصاویر پارتی ها و مهمانــی های مختلف در فضــای مجازی مجازی و دعــوت از کاربران فضای مجــازی، اظهار کرد فضای مجازی اعضای وســیعی دارد ولی در عین حال تمام اقداماتی هم که پلیس در این فضا انجام میدهد برای همه قابل مشاهده نیست. وی با بیان اینکه در این زمینه دســتگاه های مختلفی مســئولیت دارند، ادامه داد: با این وجود هر شکایتی که به پلیس داده شود به آن رسیدگی خواهد شد البته رسیدگی به شکایات در فضای مجازی روند خود را دارد و باید موضوع در دادســرای رســانه مطرح و به پلیس ارجاع شود. ســخنگوی ناجا باتاکید بر ارتقــای فرهنگ و دانش افــراد بــرای حضور در فضــای مجازی شــهروندان گفت: بسیاری از کالهبرداری ها، نزاع ها، طالق ها، قتلها و… به سبب اتفاقی است که در فضای مجازی رخ داده است.ســخنگوی ناجــا همچنین از ســاخت ســریالی از سوی پلیس در شــبکه یک سیما خبر داد و گفت: این ســریال که »گشــت پلیس« نــام دارد به احتمال زیاد در هفته ناجا پخش خواهد شد. به گفته وی ، هزینههای ســریال ســازی از سوی ناجا پنجاه- پنجاه بوده و با صدا و سیما مشترک است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز