روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 396
  • 863
  • 1,353,732
برخورد پلیس با خودروهای بی‌کیفیت

فرمانده نیروی انتظامی گفت: به‌روز رسانی تجهیزات از اولویت‌های ناجاست و براین اساس تجهیزات ناجا سال آینده به‌روز می‌شود.
سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه اولین همایش ملی معماری ناجای آینده در جمع خبرنگاران در خصوص تجهیزات نیروی انتظامی اظهار داشت: به‌روز‌رسانی تجهیزات ناجا از اولویت‌های ما هست و بر این اساس این تجهیزات سال آینده‌ به‌روزتر می‌شود.
مجلس شورای اسلامی و دولت به‌روز رسانی بخشی از این تجهیزات را پذیرفته است اما در زمان تخصیص بودجه نمی‌دانیم چند درصد محقق شود. در هر صورت با روحیه جهادی فرماندهان و کارکنان خود با حداقل امکانات وظایف را انجام خواهیم داد.
سردار اشتری در خصوص سؤالی در مورد برخورد با خودروهای بی‌کیفیت گفت: پلیس راهور و آگاهی با شرکت‌های سازنده خودرو جلساتی داشته است و ما نقاط مدنظر خود را اعلام کرده‌ایم در صورتی که خودروسازان این نکات را تأمین کنند با آنها همکاری خواهیم داشت.بیش از ۲۰۰ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده که از این تعداد ۱۹۰ مقاله به عنوان برترین انتخاب شده است.
سردار اشتری گفت: تغییرات در سطح خرد و کلان رخ می‌دهد حال در این شرایط باید دید که ما آمادگی مواجهه با این تغییرات را داریم یا نه و این همایش برای این موضوع برگزار شده است.نیروی انتظامی باید با تغییرات کشور خود را منطبق کرده تا بتواند وظایف خود را انجام دهد؛ البته در بخش‌هایی از وظایف خود پیشرفت‌هایی داشته اما باید گفت شتاب در نیروی انتظامی برای تطبیق با تغییرات ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز