برخی از مدیران استان به وجود آورنده مشکلات هستند

رئیس انجمن انبوه‌سازان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه رتبه ۱۲۴ فضای کسب و کار برای کشور سم است، گفت: تا زمانی که نتوانیم فضای کسب و کار را شفاف کنیم نتایج مطلوبی کسب نخواهیم کرد.
جمشید برزگر در جلسه هم‌اندیشی فعالان اقتصادی استان با استاندار آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: اگر امروز میزان صادرات غیرنفتی ما به ۴۵ هزار میلیارد دلار رسیده به دلیل تلاش و زخمات تولیدکنندگان در کشور است.
وی افزود: برای اینکه تولیدکنندگان به مشکلات فائق آیند و فقط دغدغه تولید داشته باشند باید طرز نگرش مدیران جامعه تغییر یابد و اندکی همت خود را بالا ببریم.
برزگر متذکر شد: متاسفانه شاهد هستیم برخی از مدیران استان ما خود به وجود آورنده برخی از مشکلات پیش روی تولید می‌شوند و بعضا به ایجاد موانع بر سر راه تولید می‌پردازند!!
رئیس انجمن انبوه‌سازان آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: اگر مصوبات و تصمیمات شورای گفت‌وگو بعد از جلسه فراموش شود فضای کسب و کار ما بهبود نخواهد یافت؛ ما ساعت ها وقت در این جلسات صرف می‌کنیم ولی بعد از یک هفته همه چیز فراموش می‌شود.
برزگر، چند نرخی بودن ارز را یکی از مهمترین دلایل فضای غبارآلود کسب و کار عنوان کرد و گفت: تک نرخی شدن ارز یکی از گشایش های کسب و کار به شمار می‌رود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از