روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 645
  • 857
  • 1,393,938
برخی میوه ها و صیفی ها در ماه مبارک رمضان ارزان شد

رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از کاهش قیمت برخی اقلام میوه و صیفی خبر داد و گفت: قیمت برخی میوه های تابستانی تا نصف قیمت اولیه رسیده است.
«حسین مهاجران» افزود: امروز قیمت هر کیلوگرم گوجه سبز ۲۰ هزار تا ۸۰ هزار ریال، توت فرنگی ۴۰ هزار تا ۱۳۰ هزارریال، زردآلو ۱۵ هزار تا ۱۰۰ هزارریال و هلو ۲۰ هزار تا ۸۰ هزارریال بود.
به گفته وی، انگور زاهدان و زابل ۶۰ هزار تا ۱۲۰ هزارریال، کیوی ۳۵ هزار تا ۵۵ هزارریال، سیب زرد ۵۰ هزار تا ۶۰ هزارریال، سیب قرمز ۳۵ هزار تا ۵۰ هزار ریال و موز ۳۰ هزار تا ۴۵ هزار ریال عرضه شد.
مهاجران اعلام کرد: هر کیلوگرم هندوانه چهار هزار تا هشت هزار ریال، طالبی ۱۵ هزار تا ۲۵ هزار ریال، ملون دو هزار تا ۱۰ هزار ریال، خیار هفت هزار تا ۲۵ هزار ریال، گوجه فرنگی ۱۵ هزار تا ۲۰ هزار ریال، سیب زمینی و پیاز ۱۴ هزار تا ۱۸ هزارریال و انواع سبزی ۱۰ هزار تا ۲۰ هزارریال به فروش می رسد.
همچنین نرخ هر کیلوگرم لیموترش بهاره میناب ۸۰ هزار تا ۱۰۰ هزار ریال و لیموترش سنگی و وارداتی ۱۲۰ هزار تا ۱۳۰ هزار ریال است.
به گفته وی، اکنون هر کیلوگرم انگور قاچاق شیلی در بازار با قیمت ۲۸۰ هزار تا ۳۰۰ هزارریال به دست مصرف کنندگان می رسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز