روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
برخی واحدها به جای وام فرصت تنفس خواستند

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با بانک مرکزی صحبت کردیم که برخی عوامل مانند سپرده گیری یا تسویه وام‌های عقب مانده کمتر صورت بگیرد زیرا هدف ما پویایی و راه‌اندازی دوباره واحد‌های صنعتی است.
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص کیفیت تسهیلات اعطا شده در سال قبل و موفقیت آمیز بودن آن گفت: علاوه بر مدیران وزارتخانه، نهادهای نظارتی نیز به صورت دائم بر روی واحدهایی که این تسهیلات را گرفته بودند نظارت می‌کردند و اطلاعات لازم را به ما می‌دادند.
رضا رحمانی ادامه داد: نتیجه گزارش وزارتخانه و نهادهای نظارتی همگی حاکی از موفقیت آمیز بودن این طرح بود و به همین دلیل امسال نیز مصوب شد که این طرح ادامه پیدا کند و میزان تسهیلات اعطایی بالا‌تر برود.
وی تصریح کرد: در بعضی از واحد‌ها به جای دادن تسهیلات وام‌های مانده آن‌ها را با تنفس چند ماهه تمدید کردند البته این کار هدف ما نبود و از ابتدا هم به دنبال آن نبودیم اما به هر حال برخی از واحد‌ها به این صورت مشکلشان حل می‌شد به هر حال در صنعت و تولید این هم نوعی کمک به شمار می‌رود.
رحمانی افزود: به هر صورت در هر پروژه ایرادهایی وجود دارد و ما هم ادعا نداریم که تمام تسهیلاتی که دادیم به صورت موفق تبدیل به اشتغالزایی یا فعالیت شده اما این را می‌توانم با قاطعیت بگویم که به نظر من این طرح موفقیت آمیز بوده است.
وی گفت: با بانک مرکزی صحبت کردیم که برخی عوامل مانند سپرده گیری یا تسویه وام‌های عقب مانده کمتر صورت بگیردزیرا هدف ما پویایی و راه‌اندازی دوباره واحد‌های صنعتی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز