روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 1
  • 761
  • 1,332,702
برد ارزشمندی برابر تراکتور پر مهره کسب کردیم

محمد تقوی پس از شکست دو بر یک تراکتورسازی مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: حریف از موقعیت‌هایش به خوبی استفاده کرد و به پیروزی رسید. ما گل نزدیم و در نتیجه گل خوردیم با این وجود تیم‌مان در مسیر درستی حرکت می‌کند.
او تاکید کرد: شاید در چنین بازی‌هایی شکست بخوریم اما در آینده موفق خواهیم شد. من این شکست را به گردن می‌گیرم.
سرمربی موقت تراکتورسازی درباره غیبت استوکس در این دیدار گفت: او دیر به تیم ما اضافه شد و از نظر بدنی آماده نبود.
وی درباره ممنوعیت حضور تماشاگران در این دیدار یادآور شد: فوتبال بدون تماشاگران خوب نیست.
تقوی در پایان درباره بازگشتش به فوتبال ایران خاطرنشان کرد: حس خوبی دارم اما ای کاش داوری‌ها بهتر از این بود تا شاهد فوتبال بهتری باشیم البته نمی‌خواهم بهانه بیاورم.
سرمربی صنعت نفت آبادان با اشاره به کیفیت بالای تراکتورسازی می‌گوید برد ارزشمندی را تیمش مقابل حریف تبریزی به دست آورده است.
به گزارش ایسنا، پائولو سرجیو پس از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی با بیان اینکه شاگردانش باهوش و منطقی کار کردند، گفت: عملکرد و کیفیت بالای تراکتورسازی باعث ارزشمندتر شدن پیروزی ما می‌شود. برد بزرگی را برابر تیم پرمهره‌ای به دست آوردیم. الان زمان این است که پاها را زمین بزنیم و فروتن باشیم.
او با تاکید بر اینکه کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، خاطرنشان کرد: بازیکنان جوان‌مان ۵ ماه است که با ما کار می‌کنند و نسبت به گذشته پیشرفت محسوسی داشته‌اند. هر کدام از آنها می‌توانند در زمان مناسبی به تیم کمک کنند.
سرمربی پرتغالی صنعت نفت آبادان یادآور شد: الان نسبت به گذشته شناخت خوبی از بازیکنانم دارم. مسائلی وجود دارد که باید با رفع آنها پیشرفت کنیم. زمانی که حمله می‌کنیم باید عکس‌العمل بیشتری داشته باشیم. بازیکنان باید مسئولیت‌پذیرتر باشند. مساله مهم این است که وقتی پیروز می‌شویم بهتر می‌توانیم مشکلات را پیدا کنیم و نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز