روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 764
  • 779
  • 1,330,276
بررسی تأیید نهایی نام نویسی ۳۳ هزار و۸۰۰ بیمه شده در آذربایجان شرقی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر آذربایجان شرقی گفت: کارشناسان ستاد مرکزی صندوق در سفر سه روزه به استان، تأیید نهایی نام نویسی حدود ۳۳ هزار و۸۰۰ نفر از بیمه شدگان آذربایجان شرقی را بررسی کردند.
محمد نظری با اعلام این خبر گفت: گروه کارشناسی اعزامی ستاد مرکزی صندوق متشکل از رئیس و کارشناسان اداره وصول حق بیمه و حساب های انفرادی صندوق و نماینده اداره کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها و کارگزاری ها بودند.
وی افزود: این گروه کارشناسی در سفر سه روزه به آذربایجان شرقی، با حضور در دفاتر کارگزاری شهرستان های تبریز، هریس، سراب، بستان آباد و اسکو از نزدیک در جریان امورات جاری دفاتر کارگزاری و نحوه ثبت نام و تنظیم پرونده های فنی بیمه شدگان و ارائه خدمات به مراجعین قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه در این بازدیدها، نکات ضروری در خصوص عوامل اجرایی کارگزاری ها از سوی بازرسین و مدیر صندوق استان گوشزد شد، خاطرنشان کرد: در بازدید از کارگزاری ها همچنین فرم های ارزیابی مرتبط تکمیل و نسبت به نیازسنجی و آشنایی با مشکلات کارگزاران اقدام شد.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان در بخش دیگری از سخنانش از تشکیل نشست های کاری با مشارکت گروه کارشناسی اعزامی از ستاد وکارشناسان دفتر استانی صندوق در طی این سفر خبر داد و گفت: در این نشست ها، راهکارهای مختلف برای تسریع در ساماندهی وضعیت کارگزاران موجود، صدور مجوزهای لازم برای فعالیت کارگزاری های جدید در مناطق موردنیاز و تسهیل در روند اجرایی نام نویسی از متقاضیان به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان مورد بحث قرار گرفت.
نظری، بررسی تأیید نهایی نام نویسی حدود ۳۳ هزار و ۸۰۰ نفر از بیمه شدگان جدید آذربایجان شرقی را از دیگر اقدامات انجام گرفته در نشست های مشترک اعلام کرد و افزود: گروه کارشناسی اعزامی از ستاد مرکزی بر پیگیری و رفع برخی مشکلات فنی از جمله مغایرت های احتمالی بانکی تاکید و در خصوص اصلاح فرآیند و تکمیل مشخصات هویتی بیمه شدگان، اطلاعات شغلی، اسکن تصاویر و صدور کارت شناسایی ۱۷ هزار بیمه شده فاقد کارت قول مساعد دادند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز