روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 538
  • 1,001
  • 1,356,877
بررسی راهکارهای بهره‌برداری فراگیر از کارت شهروندی

کارت شهروندی به عنوان یکی از ضرورت‌های مهم تسهیل در خدمات عمومی شهر، طی یک برنامه میان‌مدت وارد ناوگان حمل و‌نقل عمومی و برنامه های ترافیکی سطح شهر می‌شود.
به گزارش شهریار، در جلسه‌ای با حضور معاونان اداری‌و‌مالی و حمل‌و‌نقل‌و‌ترافیک شهردار تبریز، مدیرکل حراست شهرداری و مدیران عامل شرکت بهره‌بردار مترو و سازمان آمار و فناوری اطلاعات، جمع‌بندی‌ها و هماهنگی‌های لازم برای بهره‌برداری فراگیر از کارت شهروندی صورت گرفت.
مظفر سلیمانی، معاون اداری و مالی شهردار تبریز در این جلسه با اشاره به پشتیبانی‌های مالی این طرح گفت: شهرداری با تعامل مستمر با سیستم بانکی، زمینه‌های لازم را برای افزایش کارکرد کارت شهروندی فراهم آورده است.
وی اضافه کرد: هدفگذاری این طرح، ناوگان مترو، اتوبوس‌رانی‌، تاکسی‌رانی و برخی خدمات جنبی حمل‌‌و‌نقل را پوشش خواهد داد.
معاون اداری و مالی شهردار تبریز در عین حال خاطرنشان کرد: کیفیت بهره‌برداری مترو ارتباط مستقیم با سازو کار مالی کارت خواهد داشت که این امر نیازمند تقویت زیرساخت‌ها و هماهنگی حوزه‌های مرتبط با طرح است.
سلیمانی با بیان این‌که بخش عمده‌ای از بودجه شهرداری تبریز به پروژه مترو اختصاص یافته است، گفت: هزینه‌‌گذاری‌های گسترده باید در بخش بهره‌برداری، ضامن بهترین کیفیت خدمتگذاری به شهروندان شود.
همچنین مهدی یوسفی، معاون حمل‌و‌نقل‌و‌ترافیک شهردار تبریز نیز در این جلسه گفت: با حمایت‌های ستادی، کارت شهروندی به عنوان یک کیف پول الکترونیکی، بسیاری از خدمات حمل‌و‌نقل شهری را پوشش خواهد داد.
وی اظهار داشت: راه‌اندازی این کارت هم‌اکنون با قیمت ناچیز آغاز شده و بیشتر جنبه آموزشی و فرهنگ‌سازی آن مورد توجه است.
معاون حمل‌و‌نقل‌و‌ترافیک شهردار تبریز متذکر شد: با تقویت پشتوانه‌های مالی و بانکی و بسترهای فنی، خدمات این کارت علاوه بر مترو، سایر حوزه‌های حمل و‌نقل از قبیل اتوبوس‌رانی، تاکسی‌رانی، پارکینگ و پارکومتر را پوشش خواهد داد.
در این جلسه، مدیرکل حراست شهرداری و مدیران عامل شرکت بهره‌بردار مترو و سازمان آمار و فناوری اطلاعات نیز به بیان اقدامات و پیشنهادهای خود در خصوص فراگیرشدن کارت شهروندی پرداختند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز