روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 309
  • 1,139
  • 1,383,616
بررسی زمینه‌های مشارکت انجمن توسعه فناوری ایران و چین در پروژه های شهری تبریز

بررسی زمینه‌های مشارکت انجمن توسعه فناوری ایران و چین در پروژه های شهری تبریز

شهردار تبریز در دیدار با رئیس انجمن توسعه فناوری و ایران و چین، از اعلام آمادگی تبریز برای همکاری‌های عملی در زمینه‌های فناوری‌های جدید شهری خبر داد.
به گزارش شهریار  صادق نجفی در این دیدار با اشاره به این‌که تبریز و آذربایجان‌شرقی، به عنوان پایلوت کشوری حوزه علم و فناوری انتخاب و معرفی شده است، اظهار داشت: به همین منظور، اقدامات گسترده عمرانی، خدماتی و شهرسازی، با تکیه بر رویکردهای هوشمندسازی  و فناوری شهر تبریز پیگیری می‌شود.
وی به ابتکارات طرف چینی در پروژه‌های شهری اشاره و خاطرنشان کرد: اجرای الگوهای این شرکت در شهر تبریز، در صورت تائید در مراحل مطالعاتی و کارشناسی می‌تواند، در مسیر پایلوت شهر اجرا شود.
ژجیانگ سینو، رئیس انجمن توسعه فناوری و ایران و چین نیز در این دیدار با اشاره به این که تبریز در مرحله مهمی از پیشرفتهای شهری واقع شده است، گفت: امیدواریم تنوع خدمات و ابتکارات شرکت چینی، در تقویت برنامه‌های زیباساززی و فناوری شهر تبریز موثر واقع شود.
وی اضافه کرد: تبریز در سال‌های اخیر به خوبی در محافل بین‌المللی شهری مطرح شده است و همین موضوع افق‌های ارزشمندی برای سرمایه‌گذاری‌های مشترک با این شهر پدید آورده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز