روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 584
  • 1,001
  • 1,356,923
بررسی سند چشم انداز راهبردی شهرداری تبریز

جلسه بررسی سند چشم انداز راهبردی شهرداری تبریز در شهرداری منطقه دو برگزار شد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو؛ دراین جلسه که با حضور شهردار منطقه دو تبریز و جمعی از معاونین و مدیران این منطقه برگزار شد در خصوص برنامه های راهبردی شهرداری منطقه دو طی ۵ سال آینده بحث و تبادل نظر شد.
در این جلسه محمد امین خوش نیت رییس اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری منطقه دو، ضمن تشریح ابعاد و کلیات این برنامه ها ترسیم چشم اندازی مطابق با واقعیت و بر محور توسعه همه بعدی شهر و جلب رضایت شهروندان را از ویژگی های این برنامه دانست که از سوی کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر و معاونت برنامه ریزی شهرداری و معاونت برنامه ریزی شهرداری کلانشهر تبریز به تصویب رسیده است.
شهردار منطقه دو تبریز در این باره گفت: با در نظر گرفتن نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدها باید برنامه ای بی نقص در خصوص اهداف و پروژه های شهرداری منطقه دو در رابطه با سند چشم انداز راهبردی شهرداری تبریز تهیه و تدوین شود.
باقر خوشنواز، شناسایی عوامل راهبردی، تدوین اهداف بلند و کوتاه مدت، بررسی محیط های داخلی و بیرونی، تدوین ارائه برنامه های اجرایی را مسیری صحیح برای برنامه ریزی موثر و موفق بر شمرد.
وی اظهارداشت: این منطقه میتواند با در نظر گرفتن برخی پروژه های کلان اقدامات موثری در راستای پیشبرد سند چشم انداز راهبردی شهرداری تبریز انجام دهد.
خوشنواز در بخش سیاستهای اجرایی این برنامه، با پیشنهاد تغییر و تملک در برخی از مناطق این حوزه از شهرداری تبریز افزود: در این منطقه میتوان با ساخت پیاده راهی مشابه با پیاده راه تربیت و احداث فروشگاه هایی جهت فروش سوغات های تبریز، محیطی زیبا و تفریحی برای شهروندان تبریز و گردشگران طراحی کرد.
باقر خوشنواز تصریح کرد: در صورت اجرایی کردن این اهداف در آینده میتوانیم از آنها به عنوان پروژه های افتخار آمیز شهرداری منطقه دو در تبریز یاد کنیم.
وی تعیین هدف و انجام اقداماتی موثر برای رسیدن هر چه زودتر به این اهداف را یک رفتار استراتژیک دانست و عنوان کرد: با تعیین سیاست ها و در نظر گرفتن اهداف سند چشم انداز راهبردی شهرداری تبریز باید در مسیر تحول پیش برویم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز