روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
بررسی طرح اصلاح هندسی و روان سازی ترافیکی شهر تبریز

طرح اصلاح هندسی و ساماندهی و روانسازی ترافیکی معابر مجموعه و منطقه مسکونی زعفرانیه تبریز در کمیته فنی ترافیک مورد بررسی قرارگرفت.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت : معاونت حمل و نقل در راستای آرامسازی و روانسازی ترافیکی با رویکرد منطقه ای به بررسی میدانی وضعیت ترافیکی مناطق و مجموعه های مسکونی پیرامون محدوده شهر پرداخته و ضمن برداشت وضع موجود و احصاء مسایل و مشکلات ساکنان و اهالی در زمینه ترافیک در راستای حل این مسایل اقدام می نماید.از جمله مناطق که در دستور کار دفتر مطالعات و برنامه ریزی این معاونت به آن پرداخته است مسایل و مشکلات ترافیکی منطقه زعفرانیه شهر تبریز بوده است. در این منطقه بدلیل تغییرات بسیار چشمگیری که در کاربریهای شهری منطقه در طول سالهای اخیر حادث شده و با افزایش میزان تراکم طبقات مسکونی و توسعه کاربریهای تجاری، خدماتی و بازارهای بزرگ به دلیل عدم تناسب توسعه کالبدی با توسعه فضایی منطقه مسایل و مشکلات بسیار زیادی برای ساکنان و اهالی از یکسو و مراجعه کنندگان از اقصاء نقاط شهر به این مرکز حادث شده است. گفتنی است بررسی و ارائه طرحهای اصلاحات هندسی و ساماندهی ترافیکی منطقه زعفرانیه از سوی دفتر مطالعات و برنامه ریزی ادامه داشته و در جلسات آتی سایر معابر اصلی مهم از جمله بلوار دکتر حسابی، خیابان ۳۵ متری زعفرانیه و….در دستور کار قرار دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز