روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 339
  • 351
  • 1,279,872
بررسی طرح انتقال آب از غرب به شرق تبریز

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، از بررسی طرح انتقال آب از غرب به شرق تبریز توسط کمیته آب و تاسیسات زیربنایی این معاونت خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت فنی و عمرانی، محمدحسین اسحقی با اعلام این خبر گفت: دومین جلسه کمیته آب و تاسیسات زیر بنایی با حضور اعضاء کمیته آب و با محوریت بررسی طرح انتقال آب از غرب به شرق تبریز در محل اتاق جلسات شهرداری تبریز برگزار شد.
وی در تشریح ابعاد مختلف این طرح گفت: در این جلسه پیرامون طرح خط انتقال آب از غرب به شرق تبریز بحث و بررسی صورت گرفت و کارشناسان ذیربط به ارائه توضیحات کامل واهداف در رابطه با این طرح پرداختند.
معاون فنی و عمرانی شهردارتبریز، اضافه کرد: همچنین در ادامه جلسه موضوع چاههای خریداری شده از شرکت آب و فاضلاب نیز مطرح شد و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید.
اسحقی تاکید کرد: این طرح با هدف تامین آب خام مورد نیاز فضای سبز مناطق شرقی و شمال شرقی تبریز در دستور کار شهرداری تبریز قرار گرفته است که با اجرای این طرح، در عین حال معضل بالا بودن آبهای زیرزمینی در غرب شهر نیز مرتفع می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز