روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 341
  • 1,001
  • 1,358,498
بررسی لوایح هبه در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز

چهل و چهارمین نشست شورای اسلامی کلانشهر تبریزبه صورت علنی با محوریت بررسی لوایح هبه برگزار شد.
به گزارش شهریار، شکور اکبر نژاد رییس شورای اسلامی کلانشهر تبریز در آغاز این نشست، خاطر نشان کرد: این شورا از آغاز کار به موضوع هبه ورود نکرده است و آنچه در این جلسه بررسی می شود، مربوط به آن دسته از همشهریان است که وضع مالی آنها به هیچ وجه اجازه تسویه حساب با شهرداری را نمی دهد و بدون هبه خانه و زندگی آنها از هم خواهد پاشید.
فرج قلیزاده در مخالفت با بررسی لوایح هبه، گفت: کار ما در پرداخت هبه نامشروع است. صدها نفر در تبریز وجود دارند که استحقاق دریافت هبه را دارند اما چون با اعضای شورا و شهردار ارتباط ندارند از این تسهیلات بی بهره می مانند.
در ادامه شهرام دبیری با بیان اینکه لوایح موجود مواردی هستند که طرف مقابل هیچ وقت امکان تسویه حساب با شهرداری را نخواهد داشت، افزود: پیشنهاد می کنم با تفویض اختیار به شهردار، شورای شهر را از بررسی لوایح هبه خلاص کنیم.
غلامحسین مسعودی ریحان با اشاره به اینکه تا امروز به خوبی در برابر هبه مقاومت کرده بودیم، تصریح کرد: با ورود به بحث هبه سیل چنین درخواست هایی به شورای شهر سرازیر خواهد شد.
رییس شورای در پایان جلسه افزود: از سال آینده نگاه تدارکاتچی به شهرداری در اجرای برنامه های فرهنگی تغییر پیدا خواهد کرد .
گفتنی است؛ پس از بررسی و تصویب ۹ لایحه هبه به اشخاص و نهادها، نشست شورای شهر با صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز