روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
بررسی نقش پیشگیرانه زیرساخت‌های الکترونیکی جهت شفافیت در دستور کار

رئیس فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد و انضباط مالی گفت: این فراکسیون به دنبال بررسی نقش زیرساخت‌های الکترونیکی در کشور جهت شفافیت و پیشگیری از فساد است.
محمود صادقی با اشاره به برنامه‌های فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد اظهار داشت: در حال حاضر به دنبال ساختارسازی و ساماندهی فراکسیون هستیم اما آن چیزی که در درجه اول اهمیت قرار داد و آن را دنبال می‌کنیم بحث زیرساخت‌های الکترونیک در شفاف سازی است.
نماینده مردم تهران در مجلس همچنین بیان کرد: در این زمینه بازدیدی از شبکه ملی اطلاعات داشته و در مورد موضوعات مربوطه تبادل نظر انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: در واقع به دنبال این هستیم که چگونه مجموعه زیرساخت‌های الکترونیکی در کشور به ایجاد شفافیت و نقش پیشگیرانه از فساد هماهنگ شده و عمل می‌کنند، تقریبا مسیر خوبی را رفته‌ایم اما باید تدوام پیدا کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز