روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 626
  • 771
  • 1,434,262
برنامه‌ریزی شورای شهر برای راه اندازی کمپین دوچرخه سواری

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز از برنامه ریزی برای راه اندازی کمپین  دوچرخه سواری در این شهر خبر داد. شهرام دبیری با اعلام این خبـــــر گــفت: در نظر داریم دوچرخه را به عنـــــوان یــــک  وسیله نقلیه پاک در جامعه مطرح کنیم و همه شهروندان را به استفاده از آن ترغیب و تشویق کنیم.
وی ادامه داد: با ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه می توانیم ترافیک شهری و آلودگی هوای تبریز را کاهش دهیم. از طرفی استفاده از دوچرخه موجب می شود نشاط اجتماعی بیشتر شده، درصد سلامت جامعه بالاتر رفته و از شیوع بیماری های مختلف پیشگیری شود.
دبیری با اشاره به لزوم فرهنگ سازی استفاده از دوچرخه در بین شهروندان، عنوان کرد: شورای اسلامی شهر تبریز و کمیسیون فرهنگی شورا در نظر دارد تا برای راه اندازی کمپین دوچرخه سواری در این شهر برنامه ریزی کند تا فرهنگ استفاده از دوچرخه رفته رفته در تبریز نهادینه شود.
گفتنی است، سه شنبه گذشته  به رغم بارش برف و باران در مناطق مختلفی از تبـــــریز، پویش  سه شنبه های بدون خودرو با حضــــور  جمعی از اعضای شورای اســـــــلامی شهر و  تعدادی از علاقه مندان به دوچرخه سواری در این شهر برگزار شد.
شهرام دبیری رئیس کمیسیون فرهنگی و سعید نیکوخصلت عضو کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر به همراه اصغر آدی بیگ مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز و تعدادی از اعضای گروه دوچرخه سواری رکابزنان سبز تبریز از جمله حاضران در پویش سه شنبه های بدون خودرو بودند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز